SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 IMPP, s.r.o.

  • IČO36281786
  • DIČ2022145334
  • IČ DPHSK2022145334
  • NACE2553

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Krakovany, SK. Pôsobí v odvetví 2553.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 86/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
621k €
↘ -12.2% YoY
EBITDA · 2024
131k €
Čistý zisk · 2024
11k €
Aktíva spolu
841k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 86/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 257k 513k 777k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 621k € 131k € 11k € 841k € RUZ závierka
2023 707k € 111k € 4 011 € 799k € RUZ závierka
2022 706k € 97k € 4 149 € 808k € RUZ závierka
2021 637k € 81k € 4 799 € 771k € RUZ závierka
2020 481k € 77k € 3 269 € 729k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby621 tis. €707 tis. €706 tis. €637 tis. €481 tis. €604 tis. €
EBITDA131 tis. €111 tis. €97 tis. €81 tis. €77 tis. €82 tis. €
EBITDA marža21.1 %15.7 %13.7 %12.8 %16 %13.6 %
Čistý zisk11 tis. €4 tis. €4 tis. €5 tis. €3 tis. €5 tis. €
Aktíva spolu841 tis. €799 tis. €808 tis. €771 tis. €729 tis. €769 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PU
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavol Urban
Od 2024-03-21
PU
Konateľ
Peter Urban
Od 2024-03-13
PU
Konateľ
Pavol Urban
Od 2006-02-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Pavol Urban Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-02-23 2024-03-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
IMPP, s.r.o.RPO
Sídlo
Železničná ulica 687/2C
Vznik
2006-02-23 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36281786RPO
DIČ
2022145334FS
IČ DPH
SK2022145334 · aktívneFS
NACE
2553
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Krakovany
Krajina
SK
IBAN
SK0509000000000284385095FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2017-12-21 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní podľa § 51a 3 544 €
2020-05-15 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
IMPP, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36281786/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36281786/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36281786",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →