SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 CARISCH, s.r.o.
- IČO36281573
- DIČ2022136864
- IČ DPHSK2022136864
- NACE7020
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 7020.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
C · 60/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
415k €
Zisk 2 653 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
415k €
↘ -6.6% YoY
EBITDA · 2024
122k €
Čistý zisk · 2024
2 653 €
Aktíva spolu
991k €
Zamestnanci
2
Kredit
C· 60/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
5 484 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
92 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
60 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 415k € | 122k € | 2 653 € | 991k € | RUZ závierka |
| 2023 | 445k € | 59k € | 995 € | 1.16 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 334k € | 52k € | 2 738 € | 1.04 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 262k € | 82k € | 11k € | 584k € | RUZ závierka |
| 2020 | 218k € | 61k € | -5 321 € | 591k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 415 tis. € | 445 tis. € | 334 tis. € | 262 tis. € | 218 tis. € | 145 tis. € |
| EBITDA | 122 tis. € | 59 tis. € | 52 tis. € | 82 tis. € | 61 tis. € | 7 tis. € |
| EBITDA marža | 29.5 % | 13.2 % | 15.6 % | 31.3 % | 28 % | 5 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 995 € | 3 tis. € | 11 tis. € | -5 tis. € | -44 tis. € |
| Aktíva spolu | 991 tis. € | 1.16 M € | 1.04 M € | 584 tis. € | 591 tis. € | 438 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Chudoba
MZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Zuzana Chudobová
IP
Konateľ
Ing. Peter Chudoba
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| MUDr. Zuzana Chudobová | Konateľ | 2015-04-28 | — |
| Ing. Peter Chudoba | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-02-27 | 2023-02-03 |
| MUDr. Zuzana Chudobová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-07-07 | 2022-05-23 |
| Ľudmila Chudobová | Konateľ | 2012-04-30 | 2017-06-08 |
| Ľudmila Chudobová | Konateľ | 2012-04-30 | 2017-05-29 |
| Ing. Jaroslav Chudoba | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-06-27 | 2014-09-05 |
| Ing. Štefan Chudoba | Konateľ | 2006-02-22 | 2012-05-21 |
| Ing. Štefan Chudoba | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-02-22 | 2015-07-06 |
| Ing. Štefan Chudoba | Konateľ | 2006-02-22 | 2012-04-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
CARISCH, s.r.o.RPO
Sídlo
Štúrova 12
Vznik
2006-02-22 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36281573RPO
DIČ
2022136864FS
IČ DPH
SK2022136864 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK1711000000002942463382FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CARISCH, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36281573/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36281573/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36281573", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →