SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AL Agroservis, s.r.o. v konkurze v konkurze
- IČO36280208
- DIČ2022142243
- NACE0161 · Služ.súvis.s pestovaním
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Vydrany, SK. Pôsobí v odvetví Služ.súvis.s pestovaním, 9 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zakázaná spolupráca
Tvrdý stop-signál
Kredit
F · 0/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2023
1.03mil. €
↘ -35.1% YoY
EBITDA · 2023
508k €
Čistý zisk · 2023
-3 959 €
Aktíva spolu
4.33mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
9
Σ 93k €
Kredit
F· 0/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca
Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Konkurz
Daňový dlh (FS)
420 €
Dlh zdravotnej poisťovne
5 158 €
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
15 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
0
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
95
Financie / 03
Posledné výkazy pred zmenou statusu.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 1.03 mil. € | 508k € | -3 959 € | 4.33 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.59 mil. € | 219k € | -8 238 € | 4.63 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.47 mil. € | 531k € | -6 627 € | 5.36 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.66 mil. € | 70k € | 843 € | 5.82 mil. € | RUZ závierka |
| 2019 | 3.17 mil. € | 519k € | -6 477 € | 5.1 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.03 M € | 1.59 M € | 1.47 M € | 1.66 M € | 3.17 M € | 5.89 M € |
| EBITDA | 508 tis. € | 219 tis. € | 531 tis. € | 70 tis. € | 519 tis. € | 431 tis. € |
| EBITDA marža | 49.1 % | 13.7 % | 36.1 % | 4.2 % | 16.3 % | 7.3 % |
| Čistý zisk | -4 tis. € | -8 tis. € | -7 tis. € | 843 € | -6 tis. € | 28 tis. € |
| Aktíva spolu | 4.33 M € | 4.63 M € | 5.36 M € | 5.82 M € | 5.10 M € | 4.57 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Agáta Halász
AH
Konateľ
Agáta Halász
AH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Agáta Halász
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Eulália Gányovicsová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-11-12 | 2011-03-07 |
| Ľudovít Gányovics | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-11-12 | 2011-03-07 |
| Eulália Gányovicsová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-02-12 | 2009-11-11 |
| Ľudovít Gányovics | Konateľ | 2006-02-12 | 2009-11-11 |
| Ľudovít Gányovics | Konateľ | 2006-02-12 | 2011-03-01 |
| Ľudovít Gányovics | Konateľ | 2006-02-12 | 2011-03-07 |
| Ľudovít Gányovics | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-02-12 | 2009-11-11 |
| Miroslav Gányovics | Konateľ | 2006-02-12 | 2011-03-01 |
| Miroslav Gányovics | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-02-12 | 2011-03-07 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Agáta Halász
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
AL Agroservis, s.r.o. v konkurzeRPO
Sídlo
1093
Vznik
2006-02-12 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36280208RPO
DIČ
2022142243FS
NACE
0161 · Služ.súvis.s pestovaním
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Vydrany
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-05-30 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 042TT080075 | 1000k € |
| 2021-12-07 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.DZN05207 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach | 22k € |
| 2023-02-27 | Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum | Zmluva o poskytnutí štátnej pomoci | 19k € |
| 2022-12-01 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SMS2022/00690 o poskytnutí dotácie na sucho | 14k € |
| 2023-11-13 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPZ2023/02966 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach | 14k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AL Agroservis, s.r.o. v konkurze nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2025-07-11
Okresný súd Trnava v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: AL Agroservis, s.r.o., IČO: 36 280 208, so sídlom: 930 16 Vydrany 1093, zapísaného v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č.: 18104/T, správcom ktorého je: JUDr. Marek Čelustka, IČO: 46 766 545, so sídlom kancelárie: Hlavná 6, 927 01 Šaľa, značka správcu: S1809, o ustanovení správcu do funkcie, takto
bankruptcy
2025-07-11
Okresný súd Trnava v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: AL Agroservis, s.r.o., IČO: 36 280 208, so sídlom: 930 16 Vydrany 1093, zapísaného v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č.: 18104/T, správcom ktorého je: JUDr. Marek Čelustka, IČO: 46 766 545, so sídlom kancelárie: Hlavná 6, 927 01 Šaľa, značka správcu: S1809, o žiadosti správcu o priznanie odmeny správcovi za výkon funkcie do konania prvej schôdze veriteľov, takto
bankruptcy
2025-06-06
Okresný súd Trnava v právnej vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: AL Agroservis, s.r.o., IČO: 36 280 208, so sídlom: 930 16 Vydrany 1093, zapísaného v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č.: 18104/T, správcom ktorého je: JUDr. Marek Čelustka, so sídlom kancelárie Hlavná 6, 927 01 Šaľa, značka správcu: S1809, o návrhu správcu zo dňa 17.02.2025, takto
bankruptcy
2025-05-19
Okresný súd Nitra v právnej veci návrhu dlžníka: AL Agroservis, s.r.o., sídlo 930 16 Vydrany 1093, IČO: 36 280 208 na povolenie reštrukturalizácie, uznesením č.k. 32R/3/2024-355 zo dňa 24.02.2025 zastavil reštrukturalizačné konanie dlžníka: AL Agroservis, s.r.o., sídlo 930 16 Vydrany 1093, IČO: 36 280 208.
Uznesenie nadobudlo právoplatnosť dňa 15.05.2025, v spojení s uznesením Krajského súdu v Banskej Bystrici č.k. 42CoKR/8/2025-463 zo dňa 22.04.2025.
Krajský súd v Banskej Bystric
bankruptcy
2025-05-16
Spisová značka: 3CoKR/14/2025
Okresný súd Trnava zverejňuje uznesenie Krajského súdu v Bratislave č.k. 3CoKR/14/2025 - 577 zo dňa 09.04.2025:
Krajský súd v Bratislave v senáte zloženom z predsedníčky senátu JUDr. Paulíny Pacherovej a členov senátu JUDr. Borisa Tótha a JUDr. Renáty Šiškovej, v právnej veci navrhovateľa - veriteľa: 1/ INÍCIA Zrt., Iné identifikačné číslo: 08-10-001632, so sídlom: 9141 Ikrény, 05/26 hrsz., Maďarsko, práv. zast. LEGATE, s.r.o., so sídlom Dvořákovo nábrežie 8/A,
bankruptcy
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36280208/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36280208/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36280208", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →