SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 reQUEST spol. s r.o.

  • IČO36278530
  • DIČ2022115436
  • IČ DPHSK2022115436
  • NACE7820 · Agent.sprostr.dočas.zam.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Šaľa, SK. Pôsobí v odvetví Agent.sprostr.dočas.zam..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 86/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 298k € Zisk 1 498 €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
298k €
↘ -31.8% YoY
EBITDA · 2025
7 330 €
Čistý zisk · 2025
1 498 €
Aktíva spolu
123k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 86/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 239k 478k 724k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 298k € 7 330 € 1 498 € 123k € RUZ závierka
2024 437k € 17k € 8 089 € 124k € RUZ závierka
2023 659k € 19k € 5 576 € 190k € RUZ závierka
2022 538k € 27k € 19k € 161k € RUZ závierka
2021 535k € 15k € 1 550 € 147k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby298 tis. €437 tis. €659 tis. €538 tis. €535 tis. €385 tis. €
EBITDA7 tis. €17 tis. €19 tis. €27 tis. €15 tis. €-11 tis. €
EBITDA marža2.5 %3.9 %2.9 %5.1 %2.8 %-2.9 %
Čistý zisk1 tis. €8 tis. €6 tis. €19 tis. €2 tis. €-25 tis. €
Aktíva spolu123 tis. €124 tis. €190 tis. €161 tis. €147 tis. €107 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ÉF
Konateľ
Éva Futó
Od 2023-02-03
ÉF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Éva Futó
Od 2022-05-18
ÉF
Konateľ
Éva Futó
Od 2006-01-01
Do 2023-02-08

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Éva Futó Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-01-01 2022-05-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
reQUEST spol. s r.o.RPO
Sídlo
Kráľovská 786/23
Vznik
2006-01-01 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36278530RPO
DIČ
2022115436FS
IČ DPH
SK2022115436 · aktívneFS
NACE
7820 · Agent.sprostr.dočas.zam.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Šaľa
Krajina
SK
IBAN
SK2275000000004003140277FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2016-09-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Dohodsa č. 16/17/054/1623– CzKN o poskytnutí finančných príspevkov na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu „Cesta z kruhu nezamestnanosti“ podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti 8 213 €
2020-12-15 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Dodatok k dohode o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu ,,Prvá pomoc,, 0 €
2020-06-12 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu ,,Prvá pomoc" 0 €
2015-04-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky D O H O D A č. 075-001 /§51/2015/ŠR o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy 0 €
2015-03-16 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky D O D A T O K k dohode č.033-001/§51/2015/ŠR o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
reQUEST spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36278530/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36278530/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36278530",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →