SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ghstudio s.r.o.

  • IČO36274381
  • DIČ2022041670
  • IČ DPHSK2022041670
  • NACE7311 · Reklamné agentúry

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Senica, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry, 14 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.12mil. €
↗ +8.2% YoY
EBITDA · 2025
146k €
Čistý zisk · 2025
12k €
Aktíva spolu
669k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
14
Σ 85k €
EU projekty
1
Σ 288k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 406k 813k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.12 mil. € 146k € 12k € 669k € RUZ závierka
2024 1.03 mil. € 194k € 10k € 790k € RUZ závierka
2023 950k € 150k € 2 576 € 924k € RUZ závierka
2022 989k € 237k € 81k € 1.12 mil. € RUZ závierka
2021 798k € 138k € 1 034 € 1.11 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.12 M €1.03 M €950 tis. €989 tis. €798 tis. €619 tis. €
EBITDA146 tis. €194 tis. €150 tis. €237 tis. €138 tis. €188 tis. €
EBITDA marža13 %18.8 %15.8 %24 %17.3 %30.3 %
Čistý zisk12 tis. €10 tis. €3 tis. €81 tis. €1 tis. €61 tis. €
Aktíva spolu669 tis. €790 tis. €924 tis. €1.12 M €1.11 M €1.12 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

TG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tibor Grohmann
Od 2022-07-30
TG
Konateľ
Tibor Grohmann
Od 2005-08-10
MH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Hercog
Od 2019-01-18
Do 2020-04-08

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Marián Hercog Konateľ 2016-04-08 2020-04-08
Marián Hercog Konateľ 2016-04-08 2020-03-30
Tibor Grohmann Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-12-11 2022-07-29
Kristián Hromek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-08-10 2007-12-10
Tibor Grohmann Konateľ 2005-08-10 2016-04-19
Tibor Grohmann Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-08-10 2007-12-10

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Marián Hercog
od 2019-02-07 · do 2020-05-20
Tibor Grohmann
od 2018-01-17 · do 2024-01-02
Tibor Grohmann
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ghstudio s.r.o.RPO
Sídlo
Kasárenská 1504/51
Vznik
2005-08-10 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36274381RPO
DIČ
2022041670FS
IČ DPH
SK2022041670 · aktívneFS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Senica
Krajina
SK
IBAN
SK0875000000004022691461FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
14 zmlúv 85k € celková hodnota 2026-02-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2018-03-01 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 165k €
2019-10-10 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci 144k €
2016-05-18 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Senica Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu „Cesta z kruhu nezamestnanosti“ podľa § 54 ods. 1 písm. a) 18k €
2025-04-24 Mesto Senica Zmluva o dielo 14k €
2023-03-27 Mesto Senica Zmluva o poskytovaní služieb 13k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ghstudio s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36274381/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36274381/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36274381",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →