SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Xtra Slovakia s.r.o.

  • IČO36270687
  • DIČ2021990971
  • IČ DPHSK2021990971
  • NACE7311 · Reklamné agentúry

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry, 6 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
535k €
↗ +11.8% YoY
EBITDA · 2024
34k €
Čistý zisk · 2024
12k €
Aktíva spolu
227k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
6
Σ 23k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 80
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 194k 388k 588k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 535k € 34k € 12k € 227k € RUZ závierka
2023 478k € 23k € 6 917 € 201k € RUZ závierka
2022 534k € 28k € 15k € 216k € RUZ závierka
2021 513k € 31k € 7 266 € 264k € RUZ závierka
2020 500k € 30k € 2 975 € 190k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby535 tis. €478 tis. €534 tis. €513 tis. €500 tis. €533 tis. €
EBITDA34 tis. €23 tis. €28 tis. €31 tis. €30 tis. €29 tis. €
EBITDA marža6.4 %4.9 %5.2 %6 %6 %5.5 %
Čistý zisk12 tis. €7 tis. €15 tis. €7 tis. €3 tis. €-1 tis. €
Aktíva spolu227 tis. €201 tis. €216 tis. €264 tis. €190 tis. €188 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Lívia Borčányová
Od 2022-05-18
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miloš Borčány
Od 2022-05-18
IL
Konateľ
Ing. Lívia Borčányová
Od 2016-06-21

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Miloš Borčány Konateľ 2005-04-17
Ing. Lívia Borčányová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-07-01 2022-05-17
Ing. Lívia Borčányová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-05-14 2015-03-04
Ing. Miloš Borčány Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-05-14 2022-05-17
Ing. Lívia Borčányová Konateľ 2005-04-17 2015-03-04
Ing. Lívia Borčányová Konateľ 2005-04-17 2015-02-17
Ing. Lívia Krasňanská Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-04-17 2007-05-13
Ing. Lívia Krasňanská Konateľ 2005-04-17 2007-05-13
Ing. Miloš Borčány Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-04-17 2007-05-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Xtra Slovakia s.r.o.RPO
Sídlo
Priemyselná 8/B
Vznik
2005-04-17 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36270687RPO
DIČ
2021990971FS
IČ DPH
SK2021990971 · aktívneFS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK3931000000004370003901FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
6 zmlúv 23k € celková hodnota 2025-06-19 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-12-12 Trnavský samosprávny kraj Kúpna zmluva 10k €
2023-03-09 Trnavský samosprávny kraj Kúpna zmluva 8 630 €
2020-03-02 Trnavský samosprávny kraj Kúpna zmluva 6 290 €
2022-06-03 Trnavský samosprávny kraj Kúpna zmluva 4 300 €
2018-04-11 Slovenské národné múzeum Zmluva o poskytovaní služieb 778 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Xtra Slovakia s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36270687/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36270687/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36270687",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →