SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ADOS-DS, s.r.o.

  • IČO36269336
  • DIČ2021959709
  • NACE8810 · Sociálna práca bez ubyt.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Dunajská Streda, SK. Pôsobí v odvetví Sociálna práca bez ubyt., 12 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 736k € Zisk 236k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
736k €
↗ +1.5% YoY
EBITDA · 2025
332k €
Čistý zisk · 2025
236k €
Aktíva spolu
302k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
12
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 267k 534k 810k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 736k € 332k € 236k € 302k € RUZ závierka
2024 725k € 341k € 247k € 334k € RUZ závierka
2023 674k € 297k € 224k € 261k € RUZ závierka
2022 659k € 311k € 228k € 318k € RUZ závierka
2021 619k € 332k € 241k € 328k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby736 tis. €725 tis. €674 tis. €659 tis. €619 tis. €575 tis. €
EBITDA332 tis. €341 tis. €297 tis. €311 tis. €332 tis. €234 tis. €
EBITDA marža45.2 %47 %44.1 %47.3 %53.6 %40.7 %
Čistý zisk236 tis. €247 tis. €224 tis. €228 tis. €241 tis. €163 tis. €
Aktíva spolu302 tis. €334 tis. €261 tis. €318 tis. €328 tis. €364 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Gejza László
Od 2022-05-18
PE
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PhDr. Emília László
Od 2022-05-18
IG
Konateľ
Ing. Gejza László
Od 2005-03-09

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
PhDr. Emília László Konateľ 2005-03-09
PhDr. Emília László Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-12-22 2022-05-17
Emília Lászlóová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-03-09 2009-12-21
Emília Lászlóová Konateľ 2005-03-09 2009-12-21
Ing. Gejza László Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-03-09 2022-05-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Emília László
od 2017-07-28
Gejza László
od 2017-07-28
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 11 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ADOS-DS, s.r.o.RPO
Sídlo
Zoltána Fábryho 1962/6
Vznik
2005-03-09 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36269336RPO
DIČ
2021959709FS
NACE
8810 · Sociálna práca bez ubyt.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Dunajská Streda
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
12 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-04-30 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-04-30 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-03-31 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-02-07 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-09-27 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-06-27 Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ADOS-DS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36269336/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36269336/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36269336",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →