SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MELÓDIA, s.r.o.

  • IČO36267953
  • DIČ2021935454
  • IČ DPHSK2021935454
  • NACE4752 · Mal.so žel.tov,farb,skl.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví Mal.so žel.tov,farb,skl., 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
660k €
↘ -14.2% YoY
EBITDA · 2025
25k €
Čistý zisk · 2025
11k €
Aktíva spolu
409k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
2
Σ 3 275 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 402k 804k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 660k € 25k € 11k € 409k € RUZ závierka
2024 769k € 22k € 11k € 261k € RUZ závierka
2023 767k € 9 405 € -4 011 € 239k € RUZ závierka
2022 1.11 mil. € 51k € 36k € 314k € RUZ závierka
2021 893k € 44k € 32k € 340k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby660 tis. €769 tis. €767 tis. €1.11 M €893 tis. €1.12 M €
EBITDA25 tis. €22 tis. €9 tis. €51 tis. €44 tis. €91 tis. €
EBITDA marža3.8 %2.9 %1.2 %4.6 %4.9 %8.1 %
Čistý zisk11 tis. €11 tis. €-4 tis. €36 tis. €32 tis. €60 tis. €
Aktíva spolu409 tis. €261 tis. €239 tis. €314 tis. €340 tis. €281 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Alena Vrtochová
Od 2022-07-30
MV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marcel Vrtoch
Od 2022-07-30
MV
Konateľ
Marcel Vrtoch
Od 2005-01-25

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Alena Vrtochová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-11-05 2022-07-29
Ing. Vladimíra Juhásová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-10-08 2014-11-04
Alena Vrtochová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-07-15 2013-10-07
Marcel Vrtoch Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-07-15 2022-07-29
Alena Juhásová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-01-25 2005-07-14
Marcel Vrtoch Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-01-25 2005-07-14
Marcel Vrtoch Konateľ 2005-01-25 2005-07-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MELÓDIA, s.r.o.RPO
Sídlo
Ružindolská 16
Vznik
2005-01-25 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36267953RPO
DIČ
2021935454FS
IČ DPH
SK2021935454 · aktívneFS
NACE
4752 · Mal.so žel.tov,farb,skl.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK2211000000002621824554FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 3 275 € celková hodnota 2024-11-05 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-11-05 Obec Siladice Zmluva o dielo 1 977 €
2023-11-16 Obec Siladice Zmluva o dielo 1 298 €
2020-11-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava Dodatok č. 1 k DOHODE číslo: 20/08/54E/3292 o poskytnutí finančného príspevku – Opatrenie č. 3B v rámci projektu „Prvá pomoc“ 0 €
2020-07-08 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava D O H O D A číslo: 20/08/54E/3292 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MELÓDIA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36267953/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36267953/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36267953",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →