SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 BROVEDANI SLOVAKIA, s.r.o.
- IČO36266957
- DIČ2021915665
- IČ DPHSK2021915665
- NACE2813 · Výroba iných čerpadiel
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Galanta, SK. Pôsobí v odvetví Výroba iných čerpadiel, 6 verejných zmlúv v CRZ, 2 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Important
Príloha · mfg-machinery
Tržby · 2024
23.53 mil. €
Zisk 731k €
Zamestnanci
150–199
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
23.53mil. €
↘ -3.7% YoY
EBITDA · 2024
2.27mil. €
Čistý zisk · 2024
731k €
Aktíva spolu
25.36mil. €
Zamestnanci
150–199
CRZ zmluvy
6
Σ 4 580 €
EU projekty
2
Σ 123k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 23.53 mil. € | 2.27 mil. € | 731k € | 25.36 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 24.43 mil. € | 3.17 mil. € | 1.07 mil. € | 27.4 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 24.7 mil. € | 3.48 mil. € | 1.65 mil. € | 28.82 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 22.24 mil. € | 5.72 mil. € | 2.64 mil. € | 30.27 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 20.38 mil. € | 3.98 mil. € | 709k € | 31.76 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 23.53 M € | 24.43 M € | 24.70 M € | 22.24 M € | 20.38 M € | 31.63 M € |
| EBITDA | 2.27 M € | 3.17 M € | 3.48 M € | 5.72 M € | 3.98 M € | 5.88 M € |
| EBITDA marža | 9.6 % | 13 % | 14.1 % | 25.7 % | 19.5 % | 18.6 % |
| Čistý zisk | 731 tis. € | 1.07 M € | 1.65 M € | 2.64 M € | 709 tis. € | 2.14 M € |
| Aktíva spolu | 25.36 M € | 27.40 M € | 28.82 M € | 30.27 M € | 31.76 M € | 35.11 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
FD
Konateľ
Francesco De Luna
MZ
Konateľ
Massimiliano Zollia
DB
Konateľ
Damiano Breda
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ivano Dreon | Konateľ | 2015-05-25 | — |
| Renato Mascherin | Konateľ | 2004-12-18 | — |
| Damiano Breda | Konateľ | 2023-05-18 | 2024-07-25 |
| Ivano Dreon | Konateľ | 2015-05-25 | 2021-07-13 |
| Ivano Dreon | Konateľ | 2015-05-25 | 2017-04-20 |
| Sergio Barel | Konateľ | 2015-05-25 | 2024-05-28 |
| Sergio Barel | Konateľ | 2015-05-25 | 2017-04-20 |
| Sergio Barel | Konateľ | 2015-05-25 | 2021-07-13 |
| Sergio Barel | Konateľ | 2015-05-25 | 2024-06-18 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (0)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Alessandro Zollia
Massimiliano Zollia
Valentina Zollia
Alessandro Zollia
Massimiliano Zollia
Benito Zollia
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
BROVEDANI SLOVAKIA, s.r.o.RPO
Sídlo
Parková 1414/8
Vznik
2004-12-18 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36266957RPO
DIČ
2021915665FS
IČ DPH
SK2021915665 · aktívneFS
NACE
2813 · Výroba iných čerpadiel
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Galanta
Krajina
SK
IBAN
IT58C0100512500000000002436FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-12-20 | Mesto Galanta | Nájomná zmluva | 3 580 € |
| 2023-12-19 | Mestské kultúrne stredisko | Darovacia zmluva - XXIII. Reprezentačný ples mesta 2024 | 500 € |
| 2023-01-10 | Mesto Galanta | Darovacia zmluva | 500 € |
| 2025-07-25 | Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. | Zmluva o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou | 0 € |
| 2024-07-08 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Galanta | Dohoda č. 24/05/054/8 o poskytnutí finančného príspevku na podporu vzdelávania zamestnancov v rámci projektu „Podpora rozvoja zručností zamestnancov“ uzatvorená podľa § 54 ods. 1 písm. f) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
ImportantKlasifikácia subjektu
BROVEDANI SLOVAKIA, s.r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-machinery. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36266957/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36266957/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36266957", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →