SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Cool Mobil s. r. o.
- IČO36265101
- DIČ2021896866
- IČ DPHSK2021896866
- NACE8291 · Čin.inkasných agentúr
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Senica, SK. Pôsobí v odvetví Čin.inkasných agentúr.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 83/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
3 872 €
Zisk -364 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
3 872 €
↘ -78.8% YoY
EBITDA · 2025
84 €
Čistý zisk · 2025
-364 €
Aktíva spolu
1 101 €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 83/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 872 € | 84 € | -364 € | 1 101 € | RUZ závierka |
| 2024 | 18k € | 2 173 € | 1 702 € | 6 188 € | RUZ závierka |
| 2023 | 11k € | 312 € | 137 € | 5 606 € | RUZ závierka |
| 2022 | 9 191 € | 238 € | 100 € | 1 949 € | RUZ závierka |
| 2021 | 11k € | 269 € | 149 € | 2 930 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 4 tis. € | 18 tis. € | 11 tis. € | 9 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| EBITDA | 84 € | 2 tis. € | 312 € | 238 € | 269 € | -96 € |
| EBITDA marža | 2.2 % | 11.9 % | 2.7 % | 2.6 % | 2.5 % | -0.9 % |
| Čistý zisk | -364 € | 2 tis. € | 137 € | 100 € | 149 € | -197 € |
| Aktíva spolu | 1 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | 2 tis. € | 3 tis. € | 4 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Aleksandar Kotorčević
AK
Konateľ
Aleksandar Kotorčević
FP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
František Pavlovič
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| František Pavlovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-02-04 | 2022-05-17 |
| František Pavlovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-10-13 | 2020-02-03 |
| František Pavlovič | Konateľ | 2004-10-13 | 2026-03-19 |
| František Pavlovič | Konateľ | 2004-10-13 | 2026-03-20 |
| František Pavlovič | Konateľ | 2004-10-13 | 2017-06-13 |
| Jana Pavlovičová | Konateľ | 2004-10-13 | 2020-02-03 |
| Jana Pavlovičová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-10-13 | 2020-02-03 |
| Jana Pavlovičová | Konateľ | 2004-10-13 | 2017-06-13 |
| Jana Pavlovičová | Konateľ | 2004-10-13 | 2020-01-13 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 11 polí.
Obchodné meno
Cool Mobil s. r. o.RPO
Sídlo
Štefánikova 715
Vznik
2004-10-13 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36265101RPO
DIČ
2021896866FS
IČ DPH
SK2021896866 · aktívneFS
NACE
8291 · Čin.inkasných agentúr
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Senica
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Cool Mobil s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36265101/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36265101/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36265101", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →