SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AN-T.B.M., s.r.o.
- IČO36263133
- DIČ2021863701
- IČ DPHSK2021863701
- NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Trhová Hradská, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
283k €
↘ -7.8% YoY
EBITDA · 2025
-7 427 €
Čistý zisk · 2025
-13k €
Aktíva spolu
367k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 85/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 283k € | -7 427 € | -13k € | 367k € | RUZ závierka |
| 2024 | 307k € | 1 698 € | -3 684 € | 365k € | RUZ závierka |
| 2023 | 299k € | 860 € | -3 823 € | 365k € | RUZ závierka |
| 2022 | 272k € | 6 874 € | 33 € | 371k € | RUZ závierka |
| 2021 | 288k € | 20k € | 923 € | 316k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 283 tis. € | 307 tis. € | 299 tis. € | 272 tis. € | 288 tis. € | 231 tis. € |
| EBITDA | -7 tis. € | 2 tis. € | 860 € | 7 tis. € | 20 tis. € | -6 tis. € |
| EBITDA marža | -2.6 % | 0.6 % | 0.3 % | 2.5 % | 6.9 % | -2.6 % |
| Čistý zisk | -13 tis. € | -4 tis. € | -4 tis. € | 33 € | 923 € | -10 tis. € |
| Aktíva spolu | 367 tis. € | 365 tis. € | 365 tis. € | 371 tis. € | 316 tis. € | 327 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrej Nagy
AN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anna Nagyová
AN
Konateľ
Andrej Nagy
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Anna Nagyová | Konateľ | 2004-07-22 | — |
| Andrej Nagy | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-05-20 | 2023-02-07 |
| Anna Nagyová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-05-20 | 2023-02-07 |
| Andrej Nagy | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-07-22 | 2016-05-19 |
| Andrej Nagy | Konateľ | 2004-07-22 | 2017-06-12 |
| Anna Nagyová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-07-22 | 2016-05-19 |
| Anna Nagyová | Konateľ | 2004-07-22 | 2017-06-12 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
AN-T.B.M., s.r.o.RPO
Sídlo
Chladná ul. 1160
Vznik
2004-07-22 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36263133RPO
DIČ
2021863701FS
IČ DPH
SK2021863701 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trhová Hradská
Krajina
SK
IBAN
SK4802000000002273922456FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-03-23 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda | Dohoda na podporu vytvárania precovných miest v rámci národného projektu "Cesta z kruhu nezamestnanosti" | 5 256 € |
| 2020-12-21 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny | D O H O D A číslo: 20/04/54E/3702 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ - Opatrenie č. 1, 3A alebo 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AN-T.B.M., s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36263133/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36263133/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36263133", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →