SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MELMAR SERVICES, s.r.o.
- IČO36262668
- DIČ2021843714
- IČ DPHSK2021843714
- NACE1723 · Výroba papiernic.potrieb
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Hlohovec, SK. Pôsobí v odvetví Výroba papiernic.potrieb.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
54k €
Zisk -1 410 €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
54k €
↗ +21.5% YoY
EBITDA · 2025
168 €
Čistý zisk · 2025
-1 410 €
Aktíva spolu
29k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 54k € | 168 € | -1 410 € | 29k € | RUZ závierka |
| 2024 | 44k € | 841 € | 403 € | 12k € | RUZ závierka |
| 2023 | 13k € | 5 667 € | 4 943 € | 9 049 € | RUZ závierka |
| 2022 | 1 390 € | -1 246 € | -1 376 € | 3 621 € | RUZ závierka |
| 2021 | 2 869 € | 982 € | 764 € | 5 374 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 54 tis. € | 44 tis. € | 13 tis. € | 1 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € |
| EBITDA | 168 € | 841 € | 6 tis. € | -1 tis. € | 982 € | -269 € |
| EBITDA marža | 0.3 % | 1.9 % | 43.3 % | -89.6 % | 34.2 % | -11.3 % |
| Čistý zisk | -1 tis. € | 403 € | 5 tis. € | -1 tis. € | 764 € | -378 € |
| Aktíva spolu | 29 tis. € | 12 tis. € | 9 tis. € | 4 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MM
Konateľ
Matúš Meliš
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Matúš Meliš
JČ
Konateľ
Jozef Černý
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jozef Černý | Konateľ | 2004-07-02 | 2023-05-30 |
| Jozef Černý | Konateľ | 2004-07-02 | 2017-06-12 |
| Jozef Černý | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-07-02 | 2023-05-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MELMAR SERVICES, s.r.o.RPO
Sídlo
Podzámska 2329/17
Vznik
2004-07-02 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36262668RPO
DIČ
2021843714FS
IČ DPH
SK2021843714 · aktívneFS
NACE
1723 · Výroba papiernic.potrieb
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Hlohovec
Krajina
SK
IBAN
SK0509000000000283647313FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MELMAR SERVICES, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36262668/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36262668/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36262668", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →