SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 JIVA - TRADE, s.r.o.

  • IČO36257681
  • DIČ2021802288
  • IČ DPHSK2021802288
  • NACE8123

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Sereď, SK. Pôsobí v odvetví 8123, 6 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2.1mil. €
↗ +236.0% YoY
EBITDA · 2024
322k €
Čistý zisk · 2024
172k €
Aktíva spolu
771k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
6
Σ 36k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 80
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 763k 2M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2.1 mil. € 322k € 172k € 771k € RUZ závierka
2023 626k € 74k € 51k € 515k € RUZ závierka
2022 486k € 38k € 14k € 539k € RUZ závierka
2021 267k € 33k € 8 676 € 445k € RUZ závierka
2020 50k € -41k € -69k € 494k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby2.10 M €626 tis. €486 tis. €267 tis. €50 tis. €1.71 M €
EBITDA322 tis. €74 tis. €38 tis. €33 tis. €-41 tis. €383 tis. €
EBITDA marža15.3 %11.9 %7.8 %12.5 %-81.7 %22.4 %
Čistý zisk172 tis. €51 tis. €14 tis. €9 tis. €-69 tis. €176 tis. €
Aktíva spolu771 tis. €515 tis. €539 tis. €445 tis. €494 tis. €1.03 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

TV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Vavrovič
Od 2022-05-18
TV
Konateľ
Tomáš Vavrovič
Od 2018-02-05
TV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Vavrovič
Od 2020-08-28
Do 2022-05-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Tomáš Vavrovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-05-26 2020-08-27
Tomáš Vavrovič Konateľ 2018-02-05 2020-08-27
Ing. Tomáš Vavrovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-07-14 2020-05-25
Ing. Tomáš Vavrovič Konateľ 2016-02-01 2018-02-27
Ing. Tomáš Vavrovič Konateľ 2016-02-01 2018-02-05
Mgr. Jindřiška Vavrovičová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-01-12 2017-07-13
Tomáš Vavrovič Konateľ 2004-01-12 2016-02-08
Tomáš Vavrovič Konateľ 2004-01-12 2016-02-01

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Tomáš Vavrovič
od 2020-09-17
Tomáš Vavrovič
od 2017-07-27 · do 2020-09-17
Tomáš Vavrovič
od 2017-07-27 · do 2020-06-03
Jindřiška Vavrovičová
od 2017-01-31 · do 2017-07-27
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
JIVA - TRADE, s.r.o.RPO
Sídlo
Topoľová 2810
Vznik
2004-01-12 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36257681RPO
DIČ
2021802288FS
IČ DPH
SK2021802288 · aktívneFS
NACE
8123
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Sereď
Krajina
SK
IBAN
SK2775000000004034608442FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
6 zmlúv 36k € celková hodnota 2026-02-26 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-04-09 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik organizačná zložka OZ Karpaty Kúpna zmluva č. 33/2025/01 LS Bratislava 12k €
2025-04-09 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik organizačná zložka OZ Karpaty Kúpna zmluva č. 34/2025/01 LS Dechtice 10k €
2025-04-09 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik organizačná zložka OZ Karpaty Kúpna zmluva č. 38/2025/01 LS Pezinok 7 140 €
2026-02-26 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik organizačná zložka OZ Karpaty Kúpna zmluva č. 7/2026/01/10 - výzva č. 42/2026 5 730 €
2022-09-27 Obec Rakša, Obecný úrad Rakša 41, 039 01 Turčianske Teplice Darovacia zmluva 1 000 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JIVA - TRADE, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36257681/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36257681/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36257681",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →