SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 B airlines, spol. s r.o.

  • IČO36256021
  • DIČ2021746793
  • IČ DPHSK2021746793
  • NACE5223 · Vedľ.čin.v letec.dopr.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Naháč, SK. Pôsobí v odvetví Vedľ.čin.v letec.dopr..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 969k € Zisk -17k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
969k €
↘ -53.6% YoY
EBITDA · 2025
-8 840 €
Čistý zisk · 2025
-17k €
Aktíva spolu
155k €
Zamestnanci
2
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 757k 2M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 969k € -8 840 € -17k € 155k € RUZ závierka
2024 2.09 mil. € 58k € 39k € 376k € RUZ závierka
2023 1.77 mil. € 45k € 33k € 165k € RUZ závierka
2022 287k € 40k € 29k € 196k € RUZ závierka
2021 9 909 € 3 972 € 1 612 € 184k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby969 tis. €2.09 M €1.77 M €287 tis. €10 tis. €129 tis. €
EBITDA-9 tis. €58 tis. €45 tis. €40 tis. €4 tis. €9 tis. €
EBITDA marža-0.9 %2.8 %2.5 %13.8 %40.1 %7 %
Čistý zisk-17 tis. €39 tis. €33 tis. €29 tis. €2 tis. €2 tis. €
Aktíva spolu155 tis. €376 tis. €165 tis. €196 tis. €184 tis. €219 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Toma
Od 2023-05-30
MT
Konateľ
Michal Toma
Od 2003-09-23
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Janka Conortová
Od 2005-05-11
Do 2008-10-09

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Michal Toma Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-05-11 2023-05-29
Mgr. Janka Conortová Konateľ 2005-04-11 2008-09-08
Mgr. Janka Conortová Konateľ 2005-04-11 2008-10-09
Michal Toma Konateľ 2003-09-23 2022-05-17
Michal Toma Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-09-23 2005-05-10

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
B airlines, spol. s r.o.RPO
Sídlo
č. 70
Vznik
2003-09-23 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36256021RPO
DIČ
2021746793FS
IČ DPH
SK2021746793 · aktívneFS
NACE
5223 · Vedľ.čin.v letec.dopr.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Naháč
Krajina
SK
IBAN
SK2911000000002947024688FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
B airlines, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36256021/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36256021/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36256021",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →