SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 JOER s.r.o.
- IČO36253740
- DIČ2020199412
- IČ DPHSK2020199412
- NACE3100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Kútniky, SK. Pôsobí v odvetví 3100, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
576k €
↗ +38.5% YoY
EBITDA · 2025
106k €
Čistý zisk · 2025
29k €
Aktíva spolu
459k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 49k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 576k € | 106k € | 29k € | 459k € | RUZ závierka |
| 2024 | 416k € | 96k € | 28k € | 483k € | RUZ závierka |
| 2023 | 594k € | 101k € | 37k € | 596k € | RUZ závierka |
| 2022 | 707k € | 93k € | 48k € | 736k € | RUZ závierka |
| 2021 | 535k € | 80k € | 44k € | 395k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 576 tis. € | 416 tis. € | 594 tis. € | 707 tis. € | 535 tis. € | 617 tis. € |
| EBITDA | 106 tis. € | 96 tis. € | 101 tis. € | 93 tis. € | 80 tis. € | 65 tis. € |
| EBITDA marža | 18.4 % | 23.1 % | 17 % | 13.1 % | 14.8 % | 10.6 % |
| Čistý zisk | 29 tis. € | 28 tis. € | 37 tis. € | 48 tis. € | 44 tis. € | 30 tis. € |
| Aktíva spolu | 459 tis. € | 483 tis. € | 596 tis. € | 736 tis. € | 395 tis. € | 539 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Zsolt Csölle
IZ
Konateľ
Ing. Zsolt Csölle
IZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Zsolt Csölle
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Zsolt Csölle | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-11-28 | 2017-04-05 |
| Jozef Csölle | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-03-20 | 2007-11-27 |
| Zsolt Csölle | Konateľ | 2003-03-20 | 2007-11-27 |
| Zsolt Csölle | Konateľ | 2003-03-20 | 2017-04-05 |
| Zsolt Csölle | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-03-20 | 2007-11-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Zsolt Csölle
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
JOER s.r.o.RPO
Sídlo
Töböréte 631
Vznik
2003-03-20 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36253740RPO
DIČ
2020199412FS
IČ DPH
SK2020199412 · aktívneFS
NACE
3100
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Kútniky
Krajina
SK
IBAN
SK0302000000001709251055FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2026-03-09 | Slovenská inovačná a energetická agentúra* | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ POUKÁŽKY A UŽÍVANÍ ZARIADENIA | 49k € |
| 2014-08-27 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa § 50 zákona č.5/2004 o službách zamestnanosti | 7 817 € |
| 2013-07-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa § 50 zákona č.5/2004 o službách zamestnanosti | 7 612 € |
| 2020-04-27 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm.e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
| 2014-10-24 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda | Dohoda o absolventskej praxi | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JOER s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36253740/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36253740/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36253740", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →