SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Rempack, spol. s r.o.
- IČO36251925
- DIČ2020199126
- IČ DPHSK2020199126
- NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Dunajská Streda, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 87/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
1.02 mil. €
Zisk 35k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.02mil. €
↘ -10.1% YoY
EBITDA · 2024
77k €
Čistý zisk · 2024
35k €
Aktíva spolu
448k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 87/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A
87 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.02 mil. € | 77k € | 35k € | 448k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.14 mil. € | 49k € | 19k € | 432k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.13 mil. € | 57k € | 23k € | 469k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.12 mil. € | 33k € | 10k € | 363k € | RUZ závierka |
| 2020 | 899k € | 55k € | 19k € | 357k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.02 M € | 1.14 M € | 1.13 M € | 1.12 M € | 899 tis. € | 1.04 M € |
| EBITDA | 77 tis. € | 49 tis. € | 57 tis. € | 33 tis. € | 55 tis. € | 48 tis. € |
| EBITDA marža | 7.6 % | 4.4 % | 5 % | 2.9 % | 6.1 % | 4.7 % |
| Čistý zisk | 35 tis. € | 19 tis. € | 23 tis. € | 10 tis. € | 19 tis. € | 16 tis. € |
| Aktíva spolu | 448 tis. € | 432 tis. € | 469 tis. € | 363 tis. € | 357 tis. € | 379 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Fulajtár
PF
Konateľ
Peter Fulajtár
PF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Fulajtár
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Peter Fulajtár | Konateľ | 2002-11-18 | 2016-09-23 |
| Peter Fulajtár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-11-18 | 2016-09-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Peter Fulajtár
Antal Reményi
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Rempack, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Kulačská 3
Vznik
2002-11-18 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36251925RPO
DIČ
2020199126FS
IČ DPH
SK2020199126 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Dunajská Streda
Krajina
SK
IBAN
SK1275000000004004431818FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-07-17 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm.e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Rempack, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36251925/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36251925/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36251925", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →