SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zakázaná spolupráca

🇸🇰 L. M. FINANC, s.r.o. v konkurze

  • IČO36250244
  • DIČ2021682850
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..

Compliance Zakázaná spolupráca Tvrdý stop-signál
Kredit F · 0/100 Kritické riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2024
-209k €
Čistý zisk · 2024
-209k €
Aktíva spolu
701k €
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca

Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Konkurz
Daňový dlh (FS) 29k €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 0
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Posledné výkazy pred zmenou statusu.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 0.0036300000000000004 0.007260000000000001 0.011000000000000001 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 -209k € -209k € 701k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka2024
Tržby
EBITDA-209 tis. €
EBITDA marža
Čistý zisk-209 tis. €
Aktíva spolu701 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

TM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Matovič
Od 2021-10-12
AM
Konateľ
Anna Matovičová
Od 2021-09-16
AM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anna Matovičová
Od 2012-08-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Levák Konateľ 2016-05-27 2021-10-11
Peter Levák Konateľ 2016-05-27 2021-09-16
Andrej Čerbanič Konateľ 2015-12-18 2016-06-15
Andrej Čerbanič Konateľ 2015-12-18 2016-05-27
Tomáš Matovič Konateľ 2015-12-18 2015-12-18
Tomáš Matovič Konateľ 2015-12-18 2017-10-24
Tomáš Matovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-10-09 2021-10-11
Ladislav Matovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-08-16 2015-10-08
Anna Matovičová Konateľ 2012-08-09 2016-01-07

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
L. M. FINANC, s.r.o.RPO
Sídlo
Tehelná 5711/8
Vznik
2002-08-01 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36250244RPO
DIČ
2021682850FS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
L. M. FINANC, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
2025-08-19
Na všetkých podaniach v tejto veci uveďte spisovú značku 36K/5/2025 P R E D V O L A N I E Okresný súd Trnava v právnej veci navrhovateľa- veriteľa: Daňový úrad Trnava proti dlžníkovi: L. M. FINANC, s.r.o. o návrhu na vyhlásenie konkurzu Nariaďuje pojednávanie na deň 3.10.2025 o 13:15 hod., na podpísanom súde v miestnosti číslo dverí 238, I. poschodie Okresného súdu Trnava. Súd pokladá za potrebné Vás v tomto konaní vypočuť. Ustanovte sa preto v určený čas na pojednávanie. Keď sa
bankruptcy
2025-08-19
Na všetkých podaniach v tejto veci uveďte spisovú značku 36K/5/2025 U P O V E D O M E N I E o termíne pojednávania Okresný súd Trnava v právnej veci navrhovateľa- veriteľa: Daňový úrad Trnava proti dlžníkovi: L. M. FINANC, s.r.o. o návrhu na vyhlásenie konkurzu Nariaďuje pojednávanie na deň 3.10.2025 o 13:15 hod., na podpísanom súde v miestnosti číslo dverí 238, I. poschodie Okresného súdu Trnava. Súd týmto upovedomuje o termíne pojednávania veriteľov označených v návrhu na v
bankruptcy
2025-07-28
Okresný súd Trnava v právnej veci navrhovateľa - veriteľa: Slovenská republika - Daňový úrad Trnava, so sídlom Hlboká 8/1, 917 65 Trnava, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: L.M. FINANC, s.r.o., so sídlom Tehelná 5711/8, 917 00 Trnava, IČO: 36 250 244, zapísaného v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č.: 13612/T, takto
bankruptcy
2025-07-14
Okresný súd Trnava v právnej veci navrhovateľa - veriteľa: Slovenská republika - Daňový úrad Trnava, so sídlom Hlboká 8/1, 917 65 Trnava, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: L.M. FINANC, s.r.o., so sídlom Tehelná 5711/8, 917 00 Trnava, IČO: 36 250 244, zapísaného v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č.: 13612/T, takto
bankruptcy
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36250244/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36250244/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36250244",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →