SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 KEVITRANS, s.r.o.

  • IČO36247596
  • DIČ2020195463
  • IČ DPHSK2020195463
  • NACE4941 · Nákladná cestná doprava

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Šamorín, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit B · 75/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 292k € Zisk 6 121 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
292k €
↗ +6.9% YoY
EBITDA · 2024
40k €
Čistý zisk · 2024
6 121 €
Aktíva spolu
1.5mil. €
Zamestnanci
1
Kredit
B· 75/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 2 675 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 62 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
75 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 123k 246k 373k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 292k € 40k € 6 121 € 1.5 mil. € RUZ závierka
2023 273k € 23k € 2 753 € 1.56 mil. € RUZ závierka
2022 246k € 27k € 1 252 € 1.57 mil. € RUZ závierka
2021 328k € 79k € 34k € 1.57 mil. € RUZ závierka
2020 339k € 186k € 120k € 1.56 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby292 tis. €273 tis. €246 tis. €328 tis. €339 tis. €461 tis. €
EBITDA40 tis. €23 tis. €27 tis. €79 tis. €186 tis. €290 tis. €
EBITDA marža13.8 %8.4 %10.9 %24 %55 %63 %
Čistý zisk6 tis. €3 tis. €1 tis. €34 tis. €120 tis. €204 tis. €
Aktíva spolu1.50 M €1.56 M €1.57 M €1.57 M €1.56 M €1.45 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Alexander Kocsis
Od 2022-05-18
AK
Konateľ
Alexander Kocsis
Od 2017-04-01
AK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Alexander Kocsis
Od 2019-10-26
Do 2022-05-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jozef Kevežda Konateľ 2017-03-21 2017-04-01
Jozef Kevežda Konateľ 2002-02-04 2017-03-20
Jozef Kevežda Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-02-04 2019-10-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
KEVITRANS, s.r.o.RPO
Sídlo
Cintorínska 2
Vznik
2002-02-04 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36247596RPO
DIČ
2020195463FS
IČ DPH
SK2020195463 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Šamorín
Krajina
SK
IBAN
SK3709000000000191519920FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2012-06-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda Dohoda o absolventskej praxi 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KEVITRANS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36247596/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36247596/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36247596",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →