AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 R.B.X.T., a.s.
- IČO36246565
- DIČ2020186520
- IČ DPHSK2020186520
- NACE7739 · Prenájom ost.stroj.,tov.
Akciová spoločnosť, registrovaná 2001, so sídlom v Skalica, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom ost.stroj.,tov., 10 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 94/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
464k €
Zisk -5 012 €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
464k €
↘ -19.1% YoY
EBITDA · 2024
62k €
Čistý zisk · 2024
-5 012 €
Aktíva spolu
514k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
10
Σ 361k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
13 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 464k € | 62k € | -5 012 € | 514k € | RUZ závierka |
| 2023 | 573k € | 49k € | 2 148 € | 538k € | RUZ závierka |
| 2022 | 548k € | 30k € | 4 850 € | 424k € | RUZ závierka |
| 2021 | 240k € | 38k € | 891 € | 396k € | RUZ závierka |
| 2020 | 394k € | 59k € | 18k € | 462k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 464 tis. € | 573 tis. € | 548 tis. € | 240 tis. € | 394 tis. € | 445 tis. € |
| EBITDA | 62 tis. € | 49 tis. € | 30 tis. € | 38 tis. € | 59 tis. € | 66 tis. € |
| EBITDA marža | 13.4 % | 8.6 % | 5.5 % | 15.7 % | 14.9 % | 14.9 % |
| Čistý zisk | -5 tis. € | 2 tis. € | 5 tis. € | 891 € | 18 tis. € | 17 tis. € |
| Aktíva spolu | 514 tis. € | 538 tis. € | 424 tis. € | 396 tis. € | 462 tis. € | 409 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ML
Predseda predstavenstva
Mgr. Lucia Školiak Chovancová
MR
Člen predstavenstva
Mgr. René Školiak
MM
Člen dozorného orgánu
Milan Mertel
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Peter Tokoš | Člen dozorného orgánu | 2023-01-25 | — |
| Tomáš Trubiroha | Člen dozorného orgánu | 2023-01-25 | — |
| Alena Chovancová | Predseda predstavenstva | 2023-07-26 | 2024-03-20 |
| Alena Chovancová | Predseda predstavenstva | 2023-07-26 | 2024-04-08 |
| Mgr. Lucia Školiak Chovancová | Predseda predstavenstva | 2022-06-04 | 2023-08-11 |
| Mgr. Lucia Školiak Chovancová | Predseda predstavenstva | 2022-06-04 | 2023-07-26 |
| Alena Chovancová | člen | 2013-08-16 | 2023-02-24 |
| Alena Chovancová | člen | 2013-08-16 | 2017-06-02 |
| Alena Chovancová | člen | 2013-08-16 | 2022-06-03 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Milan Mertel
Peter Tokoš
Tomáš Trubiroha
René Školiak
Lucia Školiak Chovancová
Alena Chovancová
Katarína Chovancová
Renáta Vaňková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
R.B.X.T., a.s.RPO
Sídlo
Potočná 40
Vznik
2001-12-07 · 25 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36246565RPO
DIČ
2020186520FS
IČ DPH
SK2020186520 · aktívneFS
NACE
7739 · Prenájom ost.stroj.,tov.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Skalica
Krajina
SK
IBAN
SK1675000000000211030533FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2026-02-06 | RUŽINOVSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB, p. o. | informačná kocka nad hraciu plochu | 138k € |
| 2024-12-30 | Závodisko, š. p. | Kúpna zmluva | 87k € |
| 2025-04-09 | Mesto Poprad | Zmluva o dielo | 82k € |
| 2024-11-08 | Mestská časť Bratislava-Petržalka | Časomeracie zariadenia | 35k € |
| 2026-02-13 | Mesto Skalica | Zmluva o poskytovaní služieb na zabezpečenie podujatia ,, Skalický jarmok 2026 " | 7 714 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
R.B.X.T., a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36246565/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36246565/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36246565", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →