SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 K.I.T., spol. s r.o.

  • IČO36246255
  • DIČ2020166731
  • IČ DPHSK2020166731
  • NACE4321 · Elektrická inštalácia

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví Elektrická inštalácia, 7 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 2.94 mil. € Zisk 314k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2.94mil. €
↗ +10.1% YoY
EBITDA · 2024
452k €
Čistý zisk · 2024
314k €
Aktíva spolu
1.11mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
7
Σ 206k €
EU projekty
1
Σ 198k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 28 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 85
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 3M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2.94 mil. € 452k € 314k € 1.11 mil. € RUZ závierka
2023 2.67 mil. € 264k € 168k € 953k € RUZ závierka
2022 2.22 mil. € 313k € 197k € 991k € RUZ závierka
2021 2.54 mil. € 473k € 328k € 988k € RUZ závierka
2020 2.06 mil. € 407k € 295k € 1.07 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby2.94 M €2.67 M €2.22 M €2.54 M €2.06 M €2.64 M €
EBITDA452 tis. €264 tis. €313 tis. €473 tis. €407 tis. €598 tis. €
EBITDA marža15.4 %9.9 %14.1 %18.6 %19.7 %22.7 %
Čistý zisk314 tis. €168 tis. €197 tis. €328 tis. €295 tis. €449 tis. €
Aktíva spolu1.11 M €953 tis. €991 tis. €988 tis. €1.07 M €1.26 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. František Miksa, PhD.
Od 2021-06-02
IF
Konateľ
Ing. František Miksa, PhD.
Od 2001-11-26
IF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. František Miksa, PhD.
Od 2012-12-28
Do 2021-06-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. František Miksa Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-11-08 2012-12-27
Ing. František Miksa Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-11-26 2006-11-07
Ing. František Miksa Konateľ 2001-11-26 2012-12-27
Ing. František Miksa Konateľ 2001-11-26 2006-11-07

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

František Miksa
od 2017-06-05
František Miksa
od 2017-01-31 · do 2017-06-05
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
K.I.T., spol. s r.o.RPO
Sídlo
9. mája 5
Vznik
2001-11-26 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36246255RPO
DIČ
2020166731FS
IČ DPH
SK2020166731 · aktívneFS
NACE
4321 · Elektrická inštalácia
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK2875000000000311628823FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
7 zmlúv 206k € celková hodnota 2025-10-02 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2018-06-05 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU č. OPĽZ/168/2018 198k €
2017-03-21 Nitriansky samosprávny kraj Kúpna zmluva 120k €
2023-10-26 Slovenská technická univerzita v Bratislave Zmluva o dielo, MTF STU č. 112/2023 77k €
2025-10-02 Slovenská technická univerzita v Bratislave Rámcová zmluva o servise a kontrolách systémov EZS, CCTV, BMS/MaR a RAMPY, MTF STU č. 124/2025 62k €
2015-09-10 Správa štátnych hmotných rezerv SR Zmluva o dielo č. 64/OSMaI/2015 36k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
K.I.T., spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36246255/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36246255/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36246255",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →