SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 KOCKA INDUSTRY s.r.o.
- IČO36245542
- DIČ2020198499
- IČ DPHSK2020198499
- NACE3100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Šaľa, SK. Pôsobí v odvetví 3100, 5 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
2.56 mil. €
Zisk 138k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.56mil. €
↘ -13.3% YoY
EBITDA · 2024
210k €
Čistý zisk · 2024
138k €
Aktíva spolu
2.72mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
5
Σ 122k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
9 192 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
60 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.56 mil. € | 210k € | 138k € | 2.72 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.96 mil. € | 234k € | 166k € | 2.47 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.15 mil. € | 209k € | 151k € | 2.54 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.33 mil. € | 272k € | 192k € | 2.17 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 2.12 mil. € | 289k € | 206k € | 1.78 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.56 M € | 2.96 M € | 2.15 M € | 2.33 M € | 2.12 M € | 2.18 M € |
| EBITDA | 210 tis. € | 234 tis. € | 209 tis. € | 272 tis. € | 289 tis. € | 301 tis. € |
| EBITDA marža | 8.2 % | 7.9 % | 9.7 % | 11.7 % | 13.6 % | 13.8 % |
| Čistý zisk | 138 tis. € | 166 tis. € | 151 tis. € | 192 tis. € | 206 tis. € | 183 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.72 M € | 2.47 M € | 2.54 M € | 2.17 M € | 1.78 M € | 1.35 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PhDr. Radovan Berecz
PR
Konateľ
PhDr. Radovan Berecz
PR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PhDr. Radovan Berecz
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ladislav Bogyai | Konateľ | 2011-06-16 | 2011-04-18 |
| Radovan Berecz | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-06-16 | 2017-06-23 |
| Radovan Berecz | Konateľ | 2011-04-18 | 2017-06-23 |
| Ladislav Bogyai | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-10-02 | 2011-06-15 |
| Ladislav Bogyai | Konateľ | 2001-10-02 | 2011-06-15 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Radovan Berecz
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
KOCKA INDUSTRY s.r.o.RPO
Sídlo
Hlavná 14
Vznik
2001-10-02 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36245542RPO
DIČ
2020198499FS
IČ DPH
SK2020198499 · aktívneFS
NACE
3100
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Šaľa
Krajina
SK
Web
IBAN
SK4111110000001381721016FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2026-04-02 | Národná transfúzna služba SR | Zmluva o dodaní tovaru č. 29/26 | 87k € |
| 2026-04-02 | Národná transfúzna služba SR | Kúpna zmluva č. 31/26 | 20k € |
| 2026-04-02 | Národná transfúzna služba SR | Kúpna zmluva č. 30/26 | 15k € |
| 2026-01-15 | Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) | Zmluva o spolupráci a poskytnutí pomoci | 0 € |
| 2025-09-03 | Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) | Zmluva o spolupráci a poskytnutí pomoci | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KOCKA INDUSTRY s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36245542/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36245542/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36245542", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →