SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 Enta, s.r.o.

  • IČO36245241
  • DIČ2020198477
  • IČ DPHSK2020198477
  • NACE1071 · Výroba chleba

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Horná Potôň, SK. Pôsobí v odvetví Výroba chleba.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit C · 60/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
272k €
↘ -36.0% YoY
EBITDA · 2025
11k €
Čistý zisk · 2025
11k €
Aktíva spolu
94k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
C· 60/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne 1 178 €
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
60 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 202k 404k 611k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 272k € 11k € 11k € 94k € RUZ závierka
2024 425k € 2 832 € -2 706 € 109k € RUZ závierka
2023 499k € -1 047 € -11k € 104k € RUZ závierka
2022 556k € 41k € 32k € 121k € RUZ závierka
2021 502k € 19k € 3 626 € 87k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby272 tis. €425 tis. €499 tis. €556 tis. €502 tis. €537 tis. €
EBITDA11 tis. €3 tis. €-1 tis. €41 tis. €19 tis. €44 tis. €
EBITDA marža4.2 %0.7 %-0.2 %7.4 %3.9 %8.2 %
Čistý zisk11 tis. €-3 tis. €-11 tis. €32 tis. €4 tis. €27 tis. €
Aktíva spolu94 tis. €109 tis. €104 tis. €121 tis. €87 tis. €91 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrea Horváthová
Od 2022-05-18
AH
Konateľ
Andrea Horváthová
Od 2011-02-01
ŠH
Konateľ
Štefan Horváth
Od 2011-02-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Andrea Horváthová Konateľ 2001-09-14 2011-01-31
Andrea Horváthová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-09-14 2022-05-17
Štefan Horváth Konateľ 2001-09-14 2011-01-31

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Enta, s.r.o.RPO
Sídlo
Hlavná 1220
Vznik
2001-09-14 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36245241RPO
DIČ
2020198477FS
IČ DPH
SK2020198477 · aktívneFS
NACE
1071 · Výroba chleba
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Horná Potôň
Krajina
SK
IBAN
SK1809000000000191364383FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Enta, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36245241/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36245241/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36245241",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →