SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SILVA TRADE, spol. s r.o.
- IČO36242551
- DIČ2021577448
- IČ DPHSK2021577448
- NACE1812 · Iná tlač
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Horné Mýto, SK. Pôsobí v odvetví Iná tlač.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 96/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
661k €
Zisk 23k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
661k €
↘ -3.0% YoY
EBITDA · 2024
61k €
Čistý zisk · 2024
23k €
Aktíva spolu
331k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A+· 96/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
85 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 661k € | 61k € | 23k € | 331k € | RUZ závierka |
| 2023 | 681k € | 67k € | 28k € | 336k € | RUZ závierka |
| 2022 | 710k € | 200k € | 137k € | 356k € | RUZ závierka |
| 2021 | 424k € | 57k € | 24k € | 315k € | RUZ závierka |
| 2020 | 810k € | 122k € | 77k € | 317k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 661 tis. € | 681 tis. € | 710 tis. € | 424 tis. € | 810 tis. € | 715 tis. € |
| EBITDA | 61 tis. € | 67 tis. € | 200 tis. € | 57 tis. € | 122 tis. € | 41 tis. € |
| EBITDA marža | 9.3 % | 9.9 % | 28.2 % | 13.5 % | 15.1 % | 5.7 % |
| Čistý zisk | 23 tis. € | 28 tis. € | 137 tis. € | 24 tis. € | 77 tis. € | 15 tis. € |
| Aktíva spolu | 331 tis. € | 336 tis. € | 356 tis. € | 315 tis. € | 317 tis. € | 281 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Juraj Holík
IB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Beáta Holíková
IB
Konateľ
Ing. Beáta Holíková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Beáta Holíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-10-20 | 2023-01-18 |
| Ing. Beáta Holíková | Konateľ | 2007-01-31 | 2022-05-17 |
| Ing. Beáta Holíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-04-04 | 2012-10-19 |
| Ing. Beáta Holíková | Konateľ | 2001-04-04 | 2007-01-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
SILVA TRADE, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Školská 8
Vznik
2001-04-04 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36242551RPO
DIČ
2021577448FS
IČ DPH
SK2021577448 · aktívneFS
NACE
1812 · Iná tlač
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Horné Mýto
Krajina
SK
Web
IBAN
SK2802000000003226949853FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-03-22 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda | D O H O D A číslo: 21/04/54E/652 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ - Opatrenie č. 1, 3A alebo 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SILVA TRADE, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36242551/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36242551/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36242551", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →