SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Quality Logistic, s.r.o.
- IČO36241482
- DIČ2020198037
- IČ DPHSK2020198037
- NACE4941 · Nákladná cestná doprava
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Dunajská Streda, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
36k €
Zisk 6 507 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
36k €
↗ +47.7% YoY
EBITDA · 2025
7 205 €
Čistý zisk · 2025
6 507 €
Aktíva spolu
76k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36k € | 7 205 € | 6 507 € | 76k € | RUZ závierka |
| 2024 | 24k € | 4 325 € | 3 543 € | 69k € | RUZ závierka |
| 2023 | 132k € | 19k € | 4 839 € | 139k € | RUZ závierka |
| 2022 | 100k € | 11k € | 3 677 € | 130k € | RUZ závierka |
| 2021 | 130k € | 18k € | 420 € | 92k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 36 tis. € | 24 tis. € | 132 tis. € | 100 tis. € | 130 tis. € | 16 tis. € |
| EBITDA | 7 tis. € | 4 tis. € | 19 tis. € | 11 tis. € | 18 tis. € | 8 tis. € |
| EBITDA marža | 19.9 % | 17.7 % | 14.5 % | 11 % | 13.7 % | 52.7 % |
| Čistý zisk | 7 tis. € | 4 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | 420 € | 705 € |
| Aktíva spolu | 76 tis. € | 69 tis. € | 139 tis. € | 130 tis. € | 92 tis. € | 77 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Juraj Vajai
IJ
Konateľ
Ing. Juraj Vajai
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Renata Szegfü
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Renata Szegfű | Konateľ | 2022-09-09 | 2023-04-13 |
| Ing. Renata Szegfű | Konateľ | 2022-09-09 | 2023-05-12 |
| Ing. Juraj Vajai | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-07-14 | 2022-05-17 |
| Ing. Renata Szegfü | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-07-14 | 2022-09-30 |
| Ing. Renata Szegfü | Konateľ | 2001-02-06 | 2017-06-27 |
| Ing. Renata Szegfű | Konateľ | 2001-02-06 | 2022-09-30 |
| József László Veres | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-02-06 | 2005-07-13 |
| Juraj Vajai | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-02-06 | 2005-07-13 |
| Juraj Vajai | Konateľ | 2001-02-06 | 2005-07-13 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Quality Logistic, s.r.o.RPO
Sídlo
Mliečany 49
Vznik
2001-02-06 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36241482RPO
DIČ
2020198037FS
IČ DPH
SK2020198037 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Dunajská Streda
Krajina
SK
IBAN
SK1311000000002623210943FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Quality Logistic, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36241482/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36241482/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36241482", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →