AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Zvýšené riziko

🇸🇰 NEVITEL, a.s.

  • IČO36240826
  • DIČ2020197971
  • IČ DPHSK2020197971
  • NACE4222 · Výstavba elektr.sietí

Akciová spoločnosť, registrovaná 2001, so sídlom v Dunajská Streda, SK. Pôsobí v odvetví Výstavba elektr.sietí, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit F · 15/100 Kritické riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 838k € Zisk 22k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
838k €
↗ +14.8% YoY
EBITDA · 2024
31k €
Čistý zisk · 2024
22k €
Aktíva spolu
1.52mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
2
Σ 18k €
Kredit
F· 15/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 53k €
Dlh zdravotnej poisťovne 55k €
Dlh sociálnej poisťovne 401k €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
15 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 332k 663k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 838k € 31k € 22k € 1.52 mil. € RUZ závierka
2023 730k € -24k € -28k € 1.46 mil. € RUZ závierka
2022 562k € -438k € -453k € 1.52 mil. € RUZ závierka
2021 914k € 648k € 633k € 1.88 mil. € RUZ závierka
2020 656k € -702k € -752k € 2.06 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby838 tis. €730 tis. €562 tis. €914 tis. €656 tis. €1.72 M €
EBITDA31 tis. €-24 tis. €-438 tis. €648 tis. €-702 tis. €-188 tis. €
EBITDA marža3.7 %-3.3 %-77.8 %71 %-107 %-10.9 %
Čistý zisk22 tis. €-28 tis. €-453 tis. €633 tis. €-752 tis. €-262 tis. €
Aktíva spolu1.52 M €1.46 M €1.52 M €1.88 M €2.06 M €2.51 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ME
Člen dozorného orgánu
Mgr. Enikő Struhárová
Od 2017-03-30
IA
predseda
Ing. Alexander Néveri
Od 2015-07-01
IG
Člen dozorného orgánu
Ing. Gustáv Pálos
Od 2015-07-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Vincent Mikolai Člen dozorného orgánu 2015-07-01
Ing. Zoltán Néveri člen predstavenstva 2020-08-19 2020-10-07
Ing. Zoltán Néveri člen predstavenstva 2020-08-19 2020-10-16
MSc. Csaba Néveri člen predstavenstva 2020-08-19 2020-10-07
MSc. Csaba Néveri člen predstavenstva 2020-08-19 2020-10-16
Ing. Alexander Néveri predseda 2015-07-01 2018-02-28
Ing. Alexander Nevéri Člen dozorného orgánu 2015-01-01 2015-04-23
Ing. Alexander Néveri Člen dozorného orgánu 2015-01-01 2015-07-08
Ing. Alexander Néveri Člen dozorného orgánu 2015-01-01 2015-06-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
NEVITEL, a.s.RPO
Sídlo
Hlavná 4240/65
Vznik
2001-01-01 · 25 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36240826RPO
DIČ
2020197971FS
IČ DPH
SK2020197971 · aktívneFS
NACE
4222 · Výstavba elektr.sietí
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Dunajská Streda
Krajina
SK
IBAN
CZ0255000000002101196232FS
Bankové účty
6 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 18k € celková hodnota 2024-11-20 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-10-26 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 12k €
2024-11-20 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 6 334 €
2017-03-29 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 3 075 €
2020-06-17 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm.e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
2014-12-16 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda Dohoda o zapracovaní mladého uchádzača pred prijatím do zamestnania v rámci regionálneho projektu "Úspešný štart k zamestnaniu" 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
NEVITEL, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
2021-11-09
Okresný súd Trnava v právnej veci navrhovateľa - dlžníka: NEVITEL, a.s., so sídlom Hlavná 4240/65, 929 01 Dunajská Streda, IČO: 36 240 826, zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, odd.: Sa, vložka č. 10178/T, uznesením č. k.: 25R/1/2021 - 611 zo dňa 26.10.2021, zverejneným v Obchodnom vestníku dňa 03.11.2021, potvrdil reštrukturalizačný plán dlžníka: NEVITEL, a.s., so sídlom Hlavná 4240/65, 929 01 Dunajská Streda, IČO: 36 240 826, zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava
bankruptcy
2021-10-26
Okresný súd Trnava v právnej veci navrhovateľa - dlžníka: NEVITEL, a.s., so sídlom Hlavná 4240/65, 929 01 Dunajská Streda, IČO: 36 240 826, zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, odd.: Sa, vložka č. 10178/T, o návrhu na potvrdenie reštrukturalizačného plánu, takto
bankruptcy
2021-02-19
Okresný súd Trnava v právnej veci navrhovateľa - dlžníka: NEVITEL, a.s., IČO: 36 240 826, Hlavná 4240/65, 929 01 Dunajská Streda, zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sa, vložka číslo: 10178/T, o návrhu na povolenie reštrukturalizácie dlžníka, takto
bankruptcy
2021-01-19
Okresný súd Trnava v právnej veci navrhovateľa - dlžníka: NEVITEL, a.s., IČO: 36 240 826, Hlavná 4240/65, 929 01 Dunajská Streda, zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sa, vložka číslo: 10178/T, o návrhu na povolenie reštrukturalizácie dlžníka, takto
bankruptcy
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36240826/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36240826/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36240826",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →