SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AQUACENTRUM SK, s.r.o.
- IČO36236560
- DIČ2020170460
- IČ DPHSK2020170460
- NACE4684
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Piešťany, SK. Pôsobí v odvetví 4684, 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
10.58 mil. €
Zisk 370k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
10.58mil. €
↘ -2.1% YoY
EBITDA · 2025
533k €
Čistý zisk · 2025
370k €
Aktíva spolu
4.33mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
3
Σ 4 749 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10.58 mil. € | 533k € | 370k € | 4.33 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 10.81 mil. € | 685k € | 486k € | 3.97 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 11.02 mil. € | 848k € | 603k € | 4.23 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 12.21 mil. € | 1.43 mil. € | 1.05 mil. € | 3.89 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 10.47 mil. € | 987k € | 705k € | 4.18 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 10.58 M € | 10.81 M € | 11.02 M € | 12.21 M € | 10.47 M € | 9.81 M € |
| EBITDA | 533 tis. € | 685 tis. € | 848 tis. € | 1.43 M € | 987 tis. € | 855 tis. € |
| EBITDA marža | 5 % | 6.3 % | 7.7 % | 11.7 % | 9.4 % | 8.7 % |
| Čistý zisk | 370 tis. € | 486 tis. € | 603 tis. € | 1.05 M € | 705 tis. € | 604 tis. € |
| Aktíva spolu | 4.33 M € | 3.97 M € | 4.23 M € | 3.89 M € | 4.18 M € | 3.61 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marta Salajková
OS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ondrej Sminin
VS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Sminin
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Marta Smininová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-01-06 | — |
| Marta Salajková | Konateľ | 2019-02-27 | — |
| Vladimír Sminin | Konateľ | 2019-02-27 | — |
| Marta Smininová | Konateľ | 2000-03-16 | — |
| Peter Sminin | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-01-06 | 2023-11-03 |
| Marta Smininová | Konateľ | 2019-02-27 | 2022-01-10 |
| Marta Smininová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-09-23 | 2022-01-05 |
| Vladimír Sminin | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-07-22 | 2004-09-22 |
| Marta Smininová | Konateľ | 2000-03-16 | 2004-09-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
AQUACENTRUM SK, s.r.o.RPO
Sídlo
Žilinská 49
Vznik
2000-03-16 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36236560RPO
DIČ
2020170460FS
IČ DPH
SK2020170460 · aktívneFS
NACE
4684
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Piešťany
Krajina
SK
IBAN
SK5575000000000084969213FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-05-06 | Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja, Bulharská 39, 918 53 Trnava 1 | Dodatok č. 2 | 2 493 € |
| 2023-11-23 | Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja, Bulharská 39, 918 53 Trnava 1 | Dodatok č. 1 | 2 256 € |
| 2025-04-14 | Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja, Bulharská 39, 918 53 Trnava 1 | Dohoda o ukončení | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AQUACENTRUM SK, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36236560/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36236560/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36236560", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →