SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 adamec & adamec, s.r.o.

  • IČO36234940
  • DIČ2020164916
  • IČ DPHSK2020164916
  • NACE7111 · Architektonické čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví Architektonické čin..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
285k €
↘ -39.7% YoY
EBITDA · 2025
13k €
Čistý zisk · 2025
-61k €
Aktíva spolu
740k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 14 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 171k 343k 520k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 285k € 13k € -61k € 740k € RUZ závierka
2024 472k € 98k € 5 221 € 789k € RUZ závierka
2023 421k € 103k € 64k € 728k € RUZ závierka
2022 273k € 38k € 14k € 630k € RUZ závierka
2021 289k € 57k € 37k € 610k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby285 tis. €472 tis. €421 tis. €273 tis. €289 tis. €463 tis. €
EBITDA13 tis. €98 tis. €103 tis. €38 tis. €57 tis. €81 tis. €
EBITDA marža4.7 %20.8 %24.4 %14.1 %19.7 %17.4 %
Čistý zisk-61 tis. €5 tis. €64 tis. €14 tis. €37 tis. €64 tis. €
Aktíva spolu740 tis. €789 tis. €728 tis. €630 tis. €610 tis. €599 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Konateľ
Ing.arch. Pavol Adamec
Od 2022-05-18
IE
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing.arch. Eva Adamcová
Od 2020-12-19
IE
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing.arch. Eva Adamcová
Od 2000-10-03
Do 2020-12-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing.arch. Pavol Adamec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-10-03 2020-12-18
Adriana Bilíková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-12-13 2000-10-02
Ing.arch. Eva Adamcová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-12-13 2000-10-02
Ing.arch. Pavol Adamec Konateľ 1999-12-13 2022-05-17
Ing.arch. Pavol Adamec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-12-13 2000-10-02
Pavol Mrva Konateľ 1999-12-13 2000-10-02
Pavol Mrva Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-12-13 2000-10-02

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
adamec & adamec, s.r.o.RPO
Sídlo
Kapitulská 5
Vznik
1999-12-13 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36234940RPO
DIČ
2020164916FS
IČ DPH
SK2020164916 · aktívneFS
NACE
7111 · Architektonické čin.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK4111000000002625824201FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2012-04-24 Okresný súd Liptovský Mikuláš Projektová dokummentácia 11k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
adamec & adamec, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36234940/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36234940/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36234940",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →