SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 HYDRAULIKA DS, s.r.o.
- IČO36229032
- DIČ2020196750
- IČ DPHSK2020196750
- NACE2812 · Výroba zar.na kvap.pohon
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Dunajská Streda, SK. Pôsobí v odvetví Výroba zar.na kvap.pohon, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
C · 55/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
1.09 mil. €
Zisk -40k €
Zamestnanci
20–24
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.09mil. €
↘ -29.9% YoY
EBITDA · 2024
28k €
Čistý zisk · 2024
-40k €
Aktíva spolu
454k €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
2
Σ 15k €
Kredit
C· 55/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
55 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.09 mil. € | 28k € | -40k € | 454k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.55 mil. € | 540k € | 361k € | 934k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.78 mil. € | 72k € | 20k € | 617k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.32 mil. € | 56k € | 5 679 € | 628k € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.16 mil. € | 28k € | -18k € | 582k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.09 M € | 1.55 M € | 1.78 M € | 1.32 M € | 1.16 M € | 1.32 M € |
| EBITDA | 28 tis. € | 540 tis. € | 72 tis. € | 56 tis. € | 28 tis. € | 43 tis. € |
| EBITDA marža | 2.5 % | 34.8 % | 4 % | 4.2 % | 2.4 % | 3.3 % |
| Čistý zisk | -40 tis. € | 361 tis. € | 20 tis. € | 6 tis. € | -18 tis. € | 323 € |
| Aktíva spolu | 454 tis. € | 934 tis. € | 617 tis. € | 628 tis. € | 582 tis. € | 609 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. René Kopfmahler
IR
Konateľ
Ing. René Kopfmahler
PR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PaedDr. Roland Kopfmahler
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. René Kopfmahler | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-18 | 2023-03-28 |
| Ing. Milan Dírer | Konateľ | 2016-07-08 | 2016-07-01 |
| Ing. René Kopfmahler | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-07-08 | 2022-05-17 |
| PaedDr. Roland Kopfmahler | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-07-08 | 2022-09-26 |
| PaedDr. Roland Kopfmahler | Konateľ | 2016-07-01 | 2024-02-05 |
| PaedDr. Roland Kopfmahler | Konateľ | 2016-07-01 | 2024-01-25 |
| Dr. Roland Kopfmahler | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-06-06 | 2016-07-07 |
| Ing. René Kopfmahler | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-06-06 | 2016-07-07 |
| Dr. Roland Kopfmahler | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-05-21 | 2002-06-05 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
HYDRAULIKA DS, s.r.o.RPO
Sídlo
Kračanská 49
Vznik
1998-08-26 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36229032RPO
DIČ
2020196750FS
IČ DPH
SK2020196750 · aktívneFS
NACE
2812 · Výroba zar.na kvap.pohon
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Dunajská Streda
Krajina
SK
IBAN
SK4909000000000190670178FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-12-07 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci projektu "Pracuj, zmeň svoj život" - Aktivita č. 3 Podpora zamestnávania UoZ | 15k € |
| 2024-03-11 | Stredná odborná škola technická - Műszaki Szakközépiskola, Kračanská cesta 1240/36, 929 01 Dunajská Streda 1 | Zmluva o nájme nebytových priestorov č. 1/2024 | 7 422 € |
| 2023-02-27 | Stredná odborná škola technická - Műszaki Szakközépiskola, Kračanská cesta 1240/36, 929 01 Dunajská Streda 1 | Zmluva o nájme nebytových priestorov | 7 422 € |
| 2017-11-24 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda | Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 | 4 531 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HYDRAULIKA DS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36229032/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36229032/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36229032", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →