🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Galanta · SK
NALE s. r. o.
IČO36225983DIČ2020163200NACE4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.EST.1998 · 28r.
Compliance · Zvýšené rizikoKredit · D · 48/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zvýšené riziko
Materiálny rizikový signál — eskaluj na compliance review.
Prečo? Daňové nedoplatky
BonitaD · 48/100
D
48/100
Zvýšené riziko · odporúčaný rozšírený monitoring.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2020
321k €
↘ -52.0% YoY
EBITDA · 2020
3 730 €
Čistý zisk · 2020
2 163 €
Aktíva spolu
273k €
Zamestnanci
0
Kredit
D· 48/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
8 194 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
48 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
NALE s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 321k € | 3 730 € | 2 163 € | 273k € | RUZ závierka |
| 2019 | 668k € | 1 252 € | 12 € | 245k € | RUZ závierka |
| 2018 | 327k € | 5 785 € | 3 789 € | 115k € | RUZ závierka |
| 2017 | 974k € | 13k € | 9 421 € | 183k € | RUZ závierka |
| 2016 | 375k € | 19k € | 16k € | 107k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 321 tis. € | 668 tis. € | 327 tis. € | 974 tis. € | 375 tis. € | 645 tis. € |
| EBITDA | 4 tis. € | 1 tis. € | 6 tis. € | 13 tis. € | 19 tis. € | 13 tis. € |
| EBITDA marža | 1.2 % | 0.2 % | 1.8 % | 1.3 % | 5.1 % | 2 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 12 € | 4 tis. € | 9 tis. € | 16 tis. € | 7 tis. € |
| Aktíva spolu | 273 tis. € | 245 tis. € | 115 tis. € | 183 tis. € | 107 tis. € | 106 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2012-03-21 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Galanta | Dohoda č.49/§51/2012 o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy, vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anna Lenartová
AL
Konateľ
Anna Lenartová
GZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Gabriel Zirkelbach
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Gabriel Zirkelbach | Konateľ | 2018-05-30 | 2023-06-14 |
| Gabriel Zirkelbach | Konateľ | 2018-05-30 | 2023-06-19 |
| Gabriel Zirkelbach | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-01-10 | 2022-05-17 |
| Pavol Malovec | Konateľ | 2017-06-30 | 2017-06-15 |
| Štefan Martinko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-06-30 | 2018-01-09 |
| Štefan Martinko | Konateľ | 2017-06-15 | 2018-06-04 |
| Štefan Martinko | Konateľ | 2017-06-15 | 2018-03-20 |
| Eva Némethová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-09-30 | 2017-06-29 |
| Henrieta Malovcová | Konateľ | 2007-06-06 | 2007-05-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
NALE s. r. o.RPO
Sídlo
Clementisove Sady 1616
Vznik
1998-01-07 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36225983RPO
DIČ
2020163200FS
NACE
4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Galanta
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36225983/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36225983/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36225983", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.