AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 ROVA-SK a. s.

  • IČO36214604
  • DIČ2020035061
  • IČ DPHSK2020035061
  • NACE2511 · Výroba kov.konštrukcií

Akciová spoločnosť, registrovaná 2002, so sídlom v Jamník, SK. Pôsobí v odvetví Výroba kov.konštrukcií, 2 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 9.91 mil. € Zisk 414k €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
9.91mil. €
↗ +12.4% YoY
EBITDA · 2025
832k €
Čistý zisk · 2025
414k €
Aktíva spolu
9.66mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
2
Σ 201k €
EU projekty
1
Σ 428k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 199 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 4M 8M 12M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 9.91 mil. € 832k € 414k € 9.66 mil. € RUZ závierka
2024 8.82 mil. € 906k € 473k € 6.12 mil. € RUZ závierka
2023 8.78 mil. € 1.02 mil. € 570k € 6.36 mil. € RUZ závierka
2022 10.68 mil. € 1.55 mil. € 1.03 mil. € 6.77 mil. € RUZ závierka
2021 11.33 mil. € 1.62 mil. € 1.14 mil. € 7.05 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby9.91 M €8.82 M €8.78 M €10.68 M €11.33 M €8.98 M €
EBITDA832 tis. €906 tis. €1.02 M €1.55 M €1.62 M €884 tis. €
EBITDA marža8.4 %10.3 %11.6 %14.5 %14.3 %9.8 %
Čistý zisk414 tis. €473 tis. €570 tis. €1.03 M €1.14 M €580 tis. €
Aktíva spolu9.66 M €6.12 M €6.36 M €6.77 M €7.05 M €6.23 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AK
Člen dozorného orgánu
Alžbeta Kapustová
Od 2025-04-01
BL
Člen dozorného orgánu
Bc. Lucie Žáková
Od 2025-04-01
IE
Člen dozorného orgánu
Ing. Erika Janíková
Od 2025-04-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Lenka Badzíková Člen predstavenstva 2025-04-01
Ing. Martina Szentkerestyová Člen predstavenstva 2025-04-01
Ing. Slavomír Janík Predseda predstavenstva 2025-04-01
Marian Kapusta Člen predstavenstva 2025-04-01
Marián Kapusta Člen predstavenstva 2025-04-01
Bengt Andersson Člen dozorného orgánu 2025-02-12 2025-04-03
Bengt Andersson Člen dozorného orgánu 2025-02-12 2025-04-01
Ola Ranstam Predseda predstavenstva 2025-02-12 2025-04-01
Ola Ranstam Predseda predstavenstva 2025-02-12 2025-04-03

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Marian Kapusta
od 2025-06-27
Marián Kapusta
od 2025-06-27
Alžbeta Kapustová
od 2025-06-27
Sven Johan Lars Ynner
od 2023-09-06 · do 2025-06-27
Jonas Per-Eric Arkestad
od 2021-12-30 · do 2023-09-06
Lenka Badzíková
od 2021-01-08 · do 2025-06-27
Marie Medeleine Hjelmberg
od 2021-01-08 · do 2021-12-30
Slavomír Janík
od 2021-01-08 · do 2025-06-27
Ola Ranstam
od 2021-01-08 · do 2025-06-27
Martina Szentkerestyová
od 2021-01-08 · do 2025-06-27
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ROVA-SK a. s.RPO
Sídlo
278
Vznik
2002-06-05 · 24 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36214604RPO
DIČ
2020035061FS
IČ DPH
SK2020035061 · aktívneFS
NACE
2511 · Výroba kov.konštrukcií
NUTS región
Košický kraj
Obec
Jamník
Krajina
SK
IBAN
SK3211000000002825006588FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 201k € celková hodnota 2026-04-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-04-19 Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 153k €
2022-05-27 Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné 150k €
2026-04-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves Dohoda – NP Zvyšovanie zručností zamestnancov 51k €
2017-05-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves Dohoda o poskytnutí príspevku 6 295 €
2017-08-31 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov 5 654 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ROVA-SK a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36214604/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36214604/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36214604",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →