SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 OBLOK s.r.o.
- IČO36213977
- DIČ2020034995
- IČ DPHSK2020034995
- NACE2223 · Výroba plast.staveb.výr.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Spišská Nová Ves, SK. Pôsobí v odvetví Výroba plast.staveb.výr., 19 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 94/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
803k €
↗ +98.6% YoY
EBITDA · 2025
50k €
Čistý zisk · 2025
42k €
Aktíva spolu
162k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
19
Σ 1.09 mil. €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 803k € | 50k € | 42k € | 162k € | RUZ závierka |
| 2024 | 404k € | -38k € | -46k € | 84k € | RUZ závierka |
| 2023 | 611k € | -21k € | -29k € | 83k € | RUZ závierka |
| 2022 | 783k € | 21k € | 3 649 € | 175k € | RUZ závierka |
| 2021 | 537k € | -17k € | -37k € | 236k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 803 tis. € | 404 tis. € | 611 tis. € | 783 tis. € | 537 tis. € | 672 tis. € |
| EBITDA | 50 tis. € | -38 tis. € | -21 tis. € | 21 tis. € | -17 tis. € | 35 tis. € |
| EBITDA marža | 6.3 % | -9.5 % | -3.5 % | 2.7 % | -3.3 % | 5.2 % |
| Čistý zisk | 42 tis. € | -46 tis. € | -29 tis. € | 4 tis. € | -37 tis. € | 10 tis. € |
| Aktíva spolu | 162 tis. € | 84 tis. € | 83 tis. € | 175 tis. € | 236 tis. € | 226 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ladislav Ertl
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Mária Ertlová
IL
Konateľ
Ing. Ladislav Ertl
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Ladislav Ertl | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-12-08 | 2022-05-19 |
| Ing. Mária Ertlová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-12-08 | 2022-05-19 |
| Ing. Ladislav Ertl | Konateľ | 2004-11-01 | 2017-06-12 |
| Mária Ertlová | Konateľ | 2002-05-03 | 2004-11-01 |
| Mária Ertlová | Konateľ | 2002-05-03 | 2004-12-07 |
| Mária Ertlová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-05-03 | 2004-12-07 |
| Valéria Fridmanská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-05-03 | 2004-12-07 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ladislav Ertl
Mária Ertlová
Ladislav Ertl
Mária Ertlová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
OBLOK s.r.o.RPO
Sídlo
Starosaská 11
Vznik
2002-05-03 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36213977RPO
DIČ
2020034995FS
IČ DPH
SK2020034995 · aktívneFS
NACE
2223 · Výroba plast.staveb.výr.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Spišská Nová Ves
Krajina
SK
IBAN
SK3211110000006618779017FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-07-31 | Mestská časť Bratislava - Karlova Ves | Zmluva o dielo | 395k € |
| 2020-06-30 | Univerzita Komenského v Bratislave - Vysokoškolské mesto Ľudovíta Štúra - Mlyny | Zmluva o dielo | 222k € |
| 2022-12-05 | Ministerstvo obrany SR | Zmluva o dielo | 212k € |
| 2017-08-30 | Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta, Banská Bystrica | Zmluva o dielo | 174k € |
| 2015-11-11 | Gymnázium, Mládežnícka 22, Šahy | Zmluva o dielo | 169k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
OBLOK s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36213977/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36213977/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36213977", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →