SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 STOCO, s.r.o.
- IČO36209015
- DIČ2020062066
- IČ DPHSK2020062066
- NACE4661 · Veľkoobchod s poľ.stroj.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Rozhanovce, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobchod s poľ.stroj., 1 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.09mil. €
↗ +14.5% YoY
EBITDA · 2024
218k €
Čistý zisk · 2024
26k €
Aktíva spolu
2.2mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 1 000 €
EU projekty
1
Σ 396k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.09 mil. € | 218k € | 26k € | 2.2 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.82 mil. € | 221k € | 29k € | 2.58 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.83 mil. € | 158k € | 34k € | 2.03 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.44 mil. € | 151k € | 16k € | 2.03 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 851k € | 147k € | 12k € | 1.83 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.09 M € | 1.82 M € | 2.83 M € | 1.44 M € | 851 tis. € | 862 tis. € |
| EBITDA | 218 tis. € | 221 tis. € | 158 tis. € | 151 tis. € | 147 tis. € | 161 tis. € |
| EBITDA marža | 10.4 % | 12.2 % | 5.6 % | 10.5 % | 17.3 % | 18.7 % |
| Čistý zisk | 26 tis. € | 29 tis. € | 34 tis. € | 16 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.20 M € | 2.58 M € | 2.03 M € | 2.03 M € | 1.83 M € | 1.88 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Igor Plučinský
DK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dušan Kováč
DK
Konateľ
Dušan Kováč
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Igor Plučinský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-01-12 | 2025-03-18 |
| Ing. Igor Plučinský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-04-17 | 2023-01-11 |
| Dušan Kováč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-12-10 | 2023-01-11 |
| Ing. Ľubomír Soták | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-12-10 | 2010-01-12 |
| Dušan Kováč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-06-20 | 2005-12-09 |
| Ing. Ľubomír Soták | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-06-20 | 2005-12-09 |
| Dušan Kováč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-09-03 | 2002-06-19 |
| Dušan Kováč | Konateľ | 2001-09-03 | 2005-12-09 |
| Dušan Kováč | Konateľ | 2001-09-03 | 2025-03-18 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Dušan Kováč
Dušan Kováč
Dušan Kováč
Igor Plučinský
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
STOCO, s.r.o.RPO
Sídlo
ul. SNP 4
Vznik
2001-09-03 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36209015RPO
DIČ
2020062066FS
IČ DPH
SK2020062066 · aktívneFS
NACE
4661 · Veľkoobchod s poľ.stroj.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Rozhanovce
Krajina
SK
IBAN
SK2711110000001154710034FS
Bankové účty
7 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-01-10 | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku | 198k € |
| 2019-05-13 | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci | 198k € |
| 2025-05-23 | Obec Rozhanovce | Zmluva o bezodplatom poskytnutí finančného príspevku | 1 000 € |
| 2021-03-19 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1, 3A alebo 3B | 0 € |
| 2013-07-10 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného UoZ podľa § 50 zák. č. 5/2004 o sl. zamestnanosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
STOCO, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36209015/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36209015/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36209015", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →