SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ŠPORT PROFESIONÁL s.r.o. v likvidácii v likvidácii
- IČO36207535
- DIČ2020053882
- IČ DPHSK2020053882
- NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Košice - mestská časť Západ, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s audio.nahráv..
Compliance
Zakázaná spolupráca
Tvrdý stop-signál
Kredit
F · 1/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
78k €
Zisk -18k €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
78k €
↘ -33.2% YoY
EBITDA · 2025
-17k €
Čistý zisk · 2025
-18k €
Aktíva spolu
5 549 €
Zamestnanci
1
Kredit
F· 1/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Tato firma je v likvidácii. Právny subjekt sa zatvára; nové záväzky obvykle nie sú vymáhateľné.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca
Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Likvidácia
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
1 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
0
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Posledné výkazy pred zmenou statusu.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 78k € | -17k € | -18k € | 5 549 € | RUZ závierka |
| 2024 | 116k € | -86k € | -87k € | 73k € | RUZ závierka |
| 2023 | 128k € | -70k € | -71k € | 1 548 € | RUZ závierka |
| 2022 | 176k € | -35k € | -40k € | 170k € | RUZ závierka |
| 2021 | 118k € | -34k € | -44k € | 211k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 78 tis. € | 116 tis. € | 128 tis. € | 176 tis. € | 118 tis. € | 331 tis. € |
| EBITDA | -17 tis. € | -86 tis. € | -70 tis. € | -35 tis. € | -34 tis. € | -45 tis. € |
| EBITDA marža | -21.9 % | -73.7 % | -54.7 % | -19.6 % | -28.8 % | -13.5 % |
| Čistý zisk | -18 tis. € | -87 tis. € | -71 tis. € | -40 tis. € | -44 tis. € | -54 tis. € |
| Aktíva spolu | 6 tis. € | 73 tis. € | 2 tis. € | 170 tis. € | 211 tis. € | 233 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Likvidátor
Ing. Miroslav Štrkolec
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miroslav Štrkolec
IM
Konateľ
Ing. Miroslav Štrkolec
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Miroslav Štrkolec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-10-24 | 2022-09-09 |
| Ing. Miroslav Štrkolec | Konateľ | 2001-06-07 | 2022-05-19 |
| Ing. Miroslav Štrkolec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-06-07 | 2009-10-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
ŠPORT PROFESIONÁL s.r.o. v likvidáciiRPO
Sídlo
Rubínová 2
Vznik
2001-06-07 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36207535RPO
DIČ
2020053882FS
IČ DPH
SK2020053882 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Západ
Krajina
SK
IBAN
SK5911000000002628716708FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-12-08 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ŠPORT PROFESIONÁL s.r.o. v likvidácii nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36207535/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36207535/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36207535", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →