🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · SK

Trium Consulting, s.r.o.

IČO36206491DIČ2021573510IČ DPHSK2021573510NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.EST.2001 · 25r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 85/1001 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 85/100
A
85/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
254k €
↘ -12.4% YoY
EBITDA · 2025
-3 785 €
Čistý zisk · 2025
-26k €
Aktíva spolu
112k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Trium Consulting, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 105k 210k 319k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 254k € -3 785 € -26k € 112k € RUZ závierka
2024 290k € 20k € -5 725 € 131k € RUZ závierka
2023 240k € 53k € 24k € 169k € RUZ závierka
2022 226k € 39k € 19k € 182k € RUZ závierka
2021 217k € 22k € 15k € 113k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby254 tis. €290 tis. €240 tis. €226 tis. €217 tis. €219 tis. €
EBITDA-4 tis. €20 tis. €53 tis. €39 tis. €22 tis. €39 tis. €
EBITDA marža-1.5 %7 %22.2 %17.3 %10.3 %17.8 %
Čistý zisk-26 tis. €-6 tis. €24 tis. €19 tis. €15 tis. €27 tis. €
Aktíva spolu112 tis. €131 tis. €169 tis. €182 tis. €113 tis. €112 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Lenka Melníková
Od 2026-03-27
MZ
Konateľ
Mgr. Zoja Melníková
Od 2016-12-12
IL
Konateľ
Ing. Lenka Melníková
Od 2013-05-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Lenka Melníková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-20 2026-03-26
Ing. Lenka Melníková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-08-15 2022-05-19
Ing. Peter Melník Konateľ 2013-08-15 2013-05-03
Ing. Lenka Melníková Konateľ 2013-05-03 2016-12-21
Ing. Lenka Melníková Konateľ 2013-05-03 2026-03-26
Ing. Peter Melník Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-04-23 2013-08-14
Ing. Peter Melník Konateľ 2013-04-23 2013-08-14
Peter Melník Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-05-09 2013-04-22
Peter Melník Konateľ 2001-05-09 2013-04-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Trium Consulting, s.r.o.RPO
Sídlo
Orlia 3
Vznik
2001-05-09 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36206491RPO
DIČ
2021573510FS
IČ DPH
SK2021573510 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK5111110000001193664026FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36206491/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36206491/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36206491",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.