SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PEMI TRADE, s.r.o. v konkurze v konkurze
- IČO36206261
- DIČ2021584543
- NACE3821 · Spracúv.bezp.odpadu
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví Spracúv.bezp.odpadu.
Compliance
Zakázaná spolupráca
Tvrdý stop-signál
Kredit
F · 0/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Čistý zisk · 2025
0 €
Aktíva spolu
0 €
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca
Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Konkurz
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
1 067 €
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
40 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
0
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
60
Financie / 03
Posledné výkazy pred zmenou statusu.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | 0 € | 0 € | RUZ závierka |
| 2019 | 220k € | 3 250 € | -4 009 € | 188k € | RUZ závierka |
| 2018 | 261k € | 10k € | 3 049 € | 142k € | RUZ závierka |
| 2017 | 47k € | 32k € | 25k € | 120k € | RUZ závierka |
| 2016 | 52k € | -21k € | -27k € | 77k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | 220 tis. € | 261 tis. € | 47 tis. € | 52 tis. € | 73 tis. € |
| EBITDA | — | 3 tis. € | 10 tis. € | 32 tis. € | -21 tis. € | -186 tis. € |
| EBITDA marža | — | 1.5 % | 3.9 % | 68.5 % | -39.3 % | -254.7 % |
| Čistý zisk | 0 € | -4 tis. € | 3 tis. € | 25 tis. € | -27 tis. € | -196 tis. € |
| Aktíva spolu | 0 € | 188 tis. € | 142 tis. € | 120 tis. € | 77 tis. € | 266 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MV
Konateľ
Mgr. Vlastimil Hrabský
PV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Vicen
DT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dominik Tatray
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Peter Vicen | Konateľ | 2016-06-15 | 2017-06-27 |
| Peter Vícen | Konateľ | 2016-06-15 | 2020-07-02 |
| Peter Vícen | Konateľ | 2016-06-15 | 2020-07-24 |
| Marián Pečeňák | Konateľ | 2004-03-23 | 2017-01-20 |
| Marián Pečeňák | Konateľ | 2004-03-23 | 2016-06-15 |
| Marián Pečeňák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-12-18 | 2017-01-20 |
| Michal Pečeňák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-12-18 | 2017-01-20 |
| Ing. Monika Findrichová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-04-26 | 2003-12-17 |
| Michal Pečeňák | Konateľ | 2001-04-26 | 2017-01-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Dominik Tatray
Peter Vícen
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
PEMI TRADE, s.r.o. v konkurzeRPO
Sídlo
Masarykova 16
Vznik
2001-04-26 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36206261RPO
DIČ
2021584543FS
NACE
3821 · Spracúv.bezp.odpadu
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2017-12-05 | Spojená škola na ul. Budovateľskej, Vranov nad Topľou | Zmluva o dielo | 4 202 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PEMI TRADE, s.r.o. v konkurze nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2021-06-04
Okresný súd Prešov v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: PEMI TRADE, s.r.o., so sídlom Masarykova 16, 080 01 Prešov, IČO: 36 206 261, správcom ktorého je JUDr. Stanislav Oravec, so sídlom kancelárie Hlavná 19, 080 01 Prešov o odmene a náhrade výdavkov predbežného správcu, takto
bankruptcy
2021-04-21
Okresný súd Prešov v právnej veci navrhovateľa - veriteľa: EV Profi, s.r.o., so sídlom 044 16 Blažice 13, IČO: 46 800 808, právne zast.: JUDr. IVANA VACULČIAKOVÁ s. r. o., so sídlom Duchnovičovo námestie 1, 080 01 Prešov, IČO: 52 697 339 o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: PEMI TRADE, s.r.o., so sídlom Masarykova 16, 080 01 Prešov, IČO: 36 206 261, takto
bankruptcy
2021-02-24
Okresný súd Prešov v právnej veci navrhovateľa - veriteľa: EV Profi, s.r.o., so sídlom 044 16 Blažice 13, IČO: 46 800 808, právne zast.: JUDr. IVANA VACULČIAKOVÁ s. r. o., so sídlom Duchnovičovo námestie 1, 080 01 Prešov, IČO: 52 697 339 o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: PEMI TRADE, s.r.o., so sídlom Masarykova 16, 080 01 Prešov, IČO: 36 206 261, takto
bankruptcy
2021-01-27
P R E D V O L A N I E
Na všetkých podaniach v tejto veci uveďte spisovú značku: 1K/15/2020
vo veci
navrhovateľa - veriteľa: EV Profi, s.r.o., so sídlom 044 16 Blažice 13, IČO: 46 800 808,
proti
dlžníkovi: PEMI TRADE, s.r.o., so sídlom Masarykova 16, 080 01 Prešov, IČO: 36 206 261
o návrhu na vyhlásenie konkurzu
n a r i a ď u j e s a pojednávanie na deň 22.02.2021 o 10:30 hod. na Okresnom súde Prešov, v miestnosti č. dv.: 18.
Súd považuje za potrebné Vás v tomto konaní vypočuť.
Dost
bankruptcy
2021-01-07
Upovedomenie o zrušení pojednávania
Okresný súd Prešov navrhovateľa - veriteľa: EV Profi, s.r.o., so sídlom 044 16 Blažice 13, IČO: 46 800 808, právne zast.: JUDr. IVANA VACULČIAKOVÁ s. r. o., so sídlom Duchnovičovo námestie 1, 080 01 Prešov, IČO: 52 697 339 o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: PEMI TRADE, s.r.o., so sídlom Masarykova 16, 080 01 Prešov, IČO: 36 206 261,
Vám o z n a m u j e, že pojednávanie určené na deň 11.01.2021 o 10.00 hod. na Okresnom súde Prešov, v mi
bankruptcy
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36206261/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36206261/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36206261", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →