SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 M+M Potraviny, s.r.o.
- IČO36203114
- DIČ2020053244
- IČ DPHSK2020053244
- NACE4711 · Maloobchod nešpecializ.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Košice - mestská časť Západ, SK. Pôsobí v odvetví Maloobchod nešpecializ., 16 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
6.29 mil. €
Zisk 194k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
6.29mil. €
↘ -4.2% YoY
EBITDA · 2025
608k €
Čistý zisk · 2025
194k €
Aktíva spolu
3.82mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
16
Σ 2 222 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.29 mil. € | 608k € | 194k € | 3.82 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 6.57 mil. € | 645k € | 218k € | 4 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 6.83 mil. € | 643k € | 233k € | 4.15 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 7.35 mil. € | 466k € | 128k € | 3.99 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 7.92 mil. € | 406k € | 154k € | 4.07 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 6.29 M € | 6.57 M € | 6.83 M € | 7.35 M € | 7.92 M € | 7.81 M € |
| EBITDA | 608 tis. € | 645 tis. € | 643 tis. € | 466 tis. € | 406 tis. € | 439 tis. € |
| EBITDA marža | 9.7 % | 9.8 % | 9.4 % | 6.3 % | 5.1 % | 5.6 % |
| Čistý zisk | 194 tis. € | 218 tis. € | 233 tis. € | 128 tis. € | 154 tis. € | 237 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.82 M € | 4.00 M € | 4.15 M € | 3.99 M € | 4.07 M € | 1.85 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
EM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Eva Marištiaková
IT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Tomáš Marištiak
IT
Konateľ
Ing. Tomáš Marištiak
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Eva Marištiaková | Konateľ | 2001-01-01 | — |
| Ing. Tomáš Marištiak | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-04-12 | 2021-06-08 |
| Eva Marištiaková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-01-09 | 2021-06-08 |
| Eva Marištiaková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-02-01 | 2010-01-08 |
| Ján Marištiak | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-02-01 | 2010-01-08 |
| Eva Marištiaková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-07-15 | 2006-01-31 |
| Ján Marištiak | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-07-15 | 2006-01-31 |
| Eva Marištiaková | Konateľ | 2001-01-01 | 2006-01-31 |
| Eva Marištiaková | Konateľ | 2001-01-01 | 2010-01-08 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
M+M Potraviny, s.r.o.RPO
Sídlo
Gudernova 292/3
Vznik
2001-01-01 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36203114RPO
DIČ
2020053244FS
IČ DPH
SK2020053244 · aktívneFS
NACE
4711 · Maloobchod nešpecializ.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Západ
Krajina
SK
IBAN
SK1302000000001444981553FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-08-22 | Slovenská pošta, a. s. | Podnájomná zmluva | 1 080 € |
| 2023-08-11 | Slovenská pošta, a. s. | Zmluva o nájme pozemku | 1 080 € |
| 2022-05-27 | Obec Poproč | ZMLUVA O SPONZORSKOM DARE | 62 € |
| 2026-02-10 | Rudník | Kúpna zmluva | 0 € |
| 2025-03-04 | Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) | Zmluva o spolupráci a poskytnutí pomoci | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
M+M Potraviny, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36203114/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36203114/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36203114", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →