SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 KPN, s.r.o.
- IČO36202967
- DIČ2020034434
- IČ DPHSK2020034434
- NACE2599 · Výroba ost.kovových výr.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Spišská Nová Ves, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.kovových výr..
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
B · 70/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Zamestnanci
0
Kredit
B· 70/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
360 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
B
70 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Účtovné závierky.
Auditované závierky pochádzajú zo slovenského registra RUZ (Register účtovných závierok). Pre túto firmu sme ešte nestiahli detail po rokoch — backfill zvyšných ~98 % SK firiem práve prebieha.
| — |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Novák
IJ
Konateľ
Ing. Jozef Novák
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Novák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Jozef Novák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-10-22 | 2007-12-20 |
| Ing. Lubomír Novák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-10-22 | 2018-02-14 |
| Ing. Vladimír Pavlica | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-10-22 | 2020-08-17 |
| Ing. Vladimír Pavlica | Konateľ | 2004-09-27 | 2020-08-17 |
| Ing. Vladimír Pavlica | Konateľ | 2004-09-27 | 2020-08-03 |
| Ing. Jozef Novák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-06-13 | 2004-10-21 |
| Ing. Milan Karásek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-04-04 | 2003-06-12 |
| Ing. Milan Karásek | Konateľ | 2002-04-04 | 2003-03-19 |
| Ing. Vladimír Pavlica | Konateľ | 2002-04-04 | 2003-03-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
KPN, s.r.o.RPO
Sídlo
Odorínska cesta 1
Vznik
2001-01-02 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36202967RPO
DIČ
2020034434FS
IČ DPH
SK2020034434 · aktívneFS
NACE
2599 · Výroba ost.kovových výr.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Spišská Nová Ves
Krajina
SK
IBAN
SK8509000000005024685676FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-09-22 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 | 8 424 € |
| 2019-09-19 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves | Dohoda o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy, vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KPN, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2025-01-08
Mestský súd Košice vo veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: KPN, s.r.o., so sídlom: Odorínska cesta 1, 052 01 Spišská Nová Ves, IČO: 36 202 967, práv. zast.: URBÁNI & Partners s.r.o., so sídlom: Skuteckého 17, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 36 646 181, o návrhu správcu podstaty: JUDr. Veronika Doláková, PhD., so sídlom kancelárie: Zimná 62, 052 01 Spišská Nová Ves, zn. správcu: S1587, na zrušenie konkurzu pre nedostatok majetku takto
bankruptcy
2022-05-26
O Z N A M
Okresný súd Košice I vo veci úpadcu: KPN, s.r.o., so sídlom: Odorínska cesta 1, 052 01 Spišská Nová Ves, IČO: 36 202 967, o návrhu navrhovateľa: Slovenská konsolidačná, a.s., Cintorínska 21, 814 99 Bratislava I, IČO: 35 776 005, na potvrdenia nadobudnutia pohľadávok, uznesením zo dňa 28.04.2022 povolil vstup do konkurzného konania navrhovateľovi: Slovenská konsolidačná, a.s., so sídlom: Cintorínska 21, 814 99 Bratislava I, IČO: 35 776 005 namiesto pôvodného veriteľa: Sociálna p
bankruptcy
2022-04-28
Okresný súd Košice I v právnej veci úpadcu: KPN, s.r.o., so sídlom: Odorínska cesta 1, 052 01 Spišská Nová Ves, IČO: 36 202 967, právne zast.: URBÁNI & Partners s.r.o., so sídlom: Skuteckého 17, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 36 646 181, o návrhu navrhovateľa: Slovenská konsolidačná, a.s., so sídlom: Cintorínska 21, 814 99 Bratislava, IČO: 35 776 005, na povolenie vstupu do konania takto
bankruptcy
2021-08-09
Okresný súd Košice I vo veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: KPN, s.r.o., Odorínska cesta 1, 052 01 Spišská Nová Ves, IČO: 36 202 967, práv. zast.: URBÁNI & Partners s.r.o., Skuteckého 17, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 36 646 181, o návrhu správcu podstaty: JUDr. Veronika Doláková , PhD., so sídlom kancelárie: Zimná 62, 052 01 Spišská Nová Ves, zn. správcu S1587, na priznanie paušálnej odmeny správcovi takto
bankruptcy
2021-08-09
Okresný súd Košice I v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: KPN, s.r.o., Odorínska cesta 1, 052 01 Spišská Nová Ves, IČO: 36 202 967, práv. zast.: URBÁNI & Partners s.r.o., Skuteckého 17, 974 01 Banská Bystrica, o vrátení zostatku preddavku na úhradu odmeny a výdavkov predbežného správcu takto
bankruptcy
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36202967/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36202967/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36202967", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →