AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 KIMEX a.s.
- IČO36199672
- DIČ2020060416
- IČ DPHSK2020060416
- LEI2138002EAR8X9KMJ6415
- NACE4681
Akciová spoločnosť, registrovaná 2000, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví 4681, 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
B · 79/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
173k €
↘ -78.0% YoY
EBITDA · 2025
-728k €
Čistý zisk · 2025
-743k €
Aktíva spolu
375k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
3
Σ 0 €
Kredit
B· 79/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
1 492 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
21 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
B
79 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 173k € | -728k € | -743k € | 375k € | RUZ závierka |
| 2024 | 785k € | -620k € | -588k € | 1.54 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 15.61 mil. € | 573k € | 344k € | 2.45 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 21.67 mil. € | 1.02 mil. € | 649k € | 15.22 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 5.65 mil. € | -397k € | -568k € | 5.62 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 173 tis. € | 785 tis. € | 15.61 M € | 21.67 M € | 5.65 M € | 6.23 M € |
| EBITDA | -728 tis. € | -620 tis. € | 573 tis. € | 1.02 M € | -397 tis. € | 203 tis. € |
| EBITDA marža | -421.4 % | -79.1 % | 3.7 % | 4.7 % | -7 % | 3.3 % |
| Čistý zisk | -743 tis. € | -588 tis. € | 344 tis. € | 649 tis. € | -568 tis. € | 13 tis. € |
| Aktíva spolu | 375 tis. € | 1.54 M € | 2.45 M € | 15.22 M € | 5.62 M € | 6.04 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Člen dozorného orgánu
Ing. Jozef Jankulák
IM
Predseda predstavenstva
Ing. Martin Beca, PhD.
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Marek Jankulák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Peter Jankulák | Člen dozorného orgánu | 2018-05-22 | — |
| JUDr. Jozef Benčič | člen | 2018-05-22 | — |
| Miroslav Ondrík | člen | 2009-06-17 | — |
| JUDr. Jozef Benčič | Člen dozorného orgánu | 2018-06-05 | 2018-05-22 |
| Ing. Marta Hudzíková | člen | 2009-10-12 | 2018-06-04 |
| Ing. Marta Hudzíková | člen | 2009-10-12 | 2018-05-22 |
| Peter Felix | Člen dozorného orgánu | 2009-10-12 | 2018-06-04 |
| Peter Felix | Člen dozorného orgánu | 2009-10-12 | 2018-05-22 |
| Miroslav Ondrík | Člen dozorného orgánu | 2009-06-23 | 2009-06-17 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Jozef Jankulák
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
KIMEX a.s.RPO
Sídlo
Poštová 8
Vznik
2000-07-14 · 26 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36199672RPO
DIČ
2020060416FS
IČ DPH
SK2020060416 · aktívneFS
LEI
2138002EAR8X9KMJ6415GLEIF
NACE
4681
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
PL14124047511978001099458590FS
Bankové účty
6 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-05-31 | Tepláreň Košice, a. s. v skratke TEKO, a. s. | Kúpna zmluva na dodávku čierneho energetického uhlia | 6.46 mil. € |
| 2012-08-31 | Tepláreň Košice, a.s. | Kúpna zmluva na dodávku čierneho energetického uhlia | 6.05 mil. € |
| 2017-06-23 | Tepláreň Košice, a. s. v skratke TEKO, a. s. | Kúpna zmluva na dodávku čierneho energetického uhlia | 5.28 mil. € |
| 2017-06-23 | Tepláreň Košice, a. s. v skratke TEKO, a. s. | Kúpna zmluva na dodávku čierneho energetického uhlia | 4.2 mil. € |
| 2012-09-25 | Tepláreň Košice, a.s. | Dohoda o odpredaji predmetu pôžičky | 26k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KIMEX a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36199672/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36199672/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36199672", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →