SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 PROGRAM, s.r.o.

  • IČO36196380
  • DIČ2021477953
  • IČ DPHSK2021477953
  • NACE8622 · Čin.špec.lekár.praxe

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Čin.špec.lekár.praxe, 8 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 270k € Zisk 53k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
270k €
↗ +9.2% YoY
EBITDA · 2025
93k €
Čistý zisk · 2025
53k €
Aktíva spolu
260k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
8
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 98k 196k 297k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 270k € 93k € 53k € 260k € RUZ závierka
2024 247k € 124k € 51k € 232k € RUZ závierka
2023 215k € 96k € 52k € 191k € RUZ závierka
2022 162k € 35k € 18k € 85k € RUZ závierka
2021 135k € 16k € 2 767 € 83k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby270 tis. €247 tis. €215 tis. €162 tis. €135 tis. €83 tis. €
EBITDA93 tis. €124 tis. €96 tis. €35 tis. €16 tis. €17 tis. €
EBITDA marža34.4 %50.1 %44.5 %21.3 %12.1 %20.6 %
Čistý zisk53 tis. €51 tis. €52 tis. €18 tis. €3 tis. €6 tis. €
Aktíva spolu260 tis. €232 tis. €191 tis. €85 tis. €83 tis. €67 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

GT
Konateľ
Gejza Tóth
Od 2022-05-20
GT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Gejza Tóth
Od 2022-05-20
MI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Iveta Tóthová
Od 2022-05-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
MUDr. Iveta Tóthová Konateľ 2009-12-30
Gejza Tóth Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-05-28 2022-05-19
MUDr. Iveta Tóthová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-05-28 2022-05-19
Gejza Tóth Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-06-02 2020-05-27
MUDr. Iveta Tóthová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-06-02 2020-05-27
Gejza Tóth Konateľ 2000-02-18 2022-05-19
Gejza Tóth Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-02-18 2005-06-01

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 11 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PROGRAM, s.r.o.RPO
Sídlo
Hlinkova 31
Vznik
2000-02-18 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36196380RPO
DIČ
2021477953FS
IČ DPH
SK2021477953 · aktívneFS
NACE
8622 · Čin.špec.lekár.praxe
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-05-29 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-05-29 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-04-30 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-03-31 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-09-26 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-04-22 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PROGRAM, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36196380/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36196380/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36196380",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →