🇸🇰 ATVYN, s.r.o.
- IČO36193071
- DIČ2020059294
- IČ DPHSK2020059294
- NACE1625
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví 1625.
Rizikový profil na prvý pohľad.
Risk signály cez 10 kontrol.
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Päť rokov finančných výkazov.
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.08 mil. € | 431k € | 75k € | 2.15 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 3.26 mil. € | 624k € | 221k € | 2.38 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 3.26 mil. € | 348k € | 2 365 € | 2.24 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 4.96 mil. € | 744k € | 406k € | 2.32 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 4.61 mil. € | 497k € | 303k € | 1.62 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.08 M € | 3.26 M € | 3.26 M € | 4.96 M € | 4.61 M € | 6.11 M € |
| EBITDA | 431 tis. € | 624 tis. € | 348 tis. € | 744 tis. € | 497 tis. € | 559 tis. € |
| EBITDA marža | 14 % | 19.2 % | 10.7 % | 15 % | 10.8 % | 9.2 % |
| Čistý zisk | 75 tis. € | 221 tis. € | 2 tis. € | 406 tis. € | 303 tis. € | 371 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.15 M € | 2.38 M € | 2.24 M € | 2.32 M € | 1.62 M € | 1.45 M € |
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Akad. soch. Ján Horkay | Konateľ | 2012-02-20 | 2022-06-29 |
| Ing. Matej Horkay | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-01-01 | 2012-03-13 |
| Anna Lazarová | Konateľ | 2004-09-10 | 2004-09-01 |
| Ing. Matej Horkay | Konateľ | 2004-09-01 | 2012-02-20 |
| Ing. Matej Horkay | Konateľ | 2004-09-01 | 2012-03-13 |
| Matej Horkay | Konateľ | 2004-09-01 | 2007-12-31 |
| Anna Lazarová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-04-01 | 2012-03-13 |
| Matej Horkay | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-04-01 | 2007-12-31 |
| Anna Lazarová | Konateľ | 1999-08-31 | 2004-09-09 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci
Identifikátory cez 14 polí.
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2012-07-25 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Dodatok číslo 4 k Zmluve o poskytnutí nenávratného finančného príspevku kód projektu 11110100945, reg. číslo: 111101-067/2007 zo dňa: 27.09.2009 | 0 € |
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Zákon →
Posledné regulačné a OV záznamy.
Celá firma jedným requestom.
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36193071/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36193071", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.