SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Zero Košice spol. s r.o.
- IČO36186902
- DIČ2020058326
- IČ DPHSK2020058326
- NACE6220
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví 6220, 29 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
C · 65/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Čistý zisk · 2024
0 €
Aktíva spolu
0 €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
29
Σ 1.29 mil. €
Kredit
C· 65/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
65 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
60
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | — | 0 € | 0 € | RUZ závierka |
| 2023 | 957k € | 7 783 € | 1 908 € | 220k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.03 mil. € | -32k € | -38k € | 235k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.05 mil. € | 7 128 € | 3 948 € | 301k € | RUZ závierka |
| 2020 | 822k € | -8 882 € | -11k € | 260k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | 957 tis. € | 1.03 M € | 1.05 M € | 822 tis. € | 1.01 M € |
| EBITDA | — | 8 tis. € | -32 tis. € | 7 tis. € | -9 tis. € | 3 tis. € |
| EBITDA marža | — | 0.8 % | -3.1 % | 0.7 % | -1.1 % | 0.3 % |
| Čistý zisk | 0 € | 2 tis. € | -38 tis. € | 4 tis. € | -11 tis. € | 256 € |
| Aktíva spolu | 0 € | 220 tis. € | 235 tis. € | 301 tis. € | 260 tis. € | 255 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
CR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Csaba Roland Ruha
CR
Konateľ
Csaba Roland Ruha
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Lučanský
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Róbert Király | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-20 | 2025-02-13 |
| Ing. Ján Lučanský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-04-08 | 2022-07-27 |
| Ing. Róbert Király | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-07-28 | 2022-05-19 |
| Ján Lučanský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-12-19 | 2005-04-07 |
| Róbert Király | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-12-19 | 2004-07-27 |
| David Veverka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-10-13 | 2001-12-18 |
| Ing. Ján Lučanský | konateľ | 1998-10-13 | 2017-06-12 |
| Ing. Ján Lučanský | konateľ | 1998-10-13 | 2024-11-27 |
| Ing. Ján Lučanský | konateľ | 1998-10-13 | 2025-02-13 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Róbert Király
Ján Lučanský
Róbert Király
Ján Lučanský
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Zero Košice spol. s r.o.RPO
Sídlo
Kmeťova 12
Vznik
1998-10-13 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36186902RPO
DIČ
2020058326FS
IČ DPH
SK2020058326 · aktívneFS
NACE
6220
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
DE69202208000053317500FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2013-12-03 | Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach | Rámcová dohoda č. 622/2013 | 1.1 mil. € |
| 2022-07-18 | Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach | Rámcová dohoda - Výpočtová technika | 580k € |
| 2011-03-29 | Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach | Dodatok č. 1 k Rámcovej dohode č. 294/2010 | 409k € |
| 2022-06-15 | Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach | Rámcová dohoda - Komponenty a príslušenstvo VT 2022 | 352k € |
| 2012-05-14 | Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach | Rámcová dohoda č. 244/2012 | 311k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Zero Košice spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36186902/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36186902/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36186902", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →