SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PROCORP, spol. s r.o.
- IČO36181285
- DIČ2021375444
- IČ DPHSK2021375444
- NACE3250 · Výroba lekár.nástrojov
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Výroba lekár.nástrojov, 12 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
163k €
↘ -12.2% YoY
EBITDA · 2024
6 697 €
Čistý zisk · 2024
3 758 €
Aktíva spolu
71k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
12
Σ 0 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
19 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 163k € | 6 697 € | 3 758 € | 71k € | RUZ závierka |
| 2023 | 185k € | 7 720 € | 860 € | 72k € | RUZ závierka |
| 2022 | 169k € | 16k € | 8 303 € | 78k € | RUZ závierka |
| 2021 | 167k € | 19k € | 11k € | 70k € | RUZ závierka |
| 2020 | 188k € | 23k € | 15k € | 81k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 163 tis. € | 185 tis. € | 169 tis. € | 167 tis. € | 188 tis. € | 220 tis. € |
| EBITDA | 7 tis. € | 8 tis. € | 16 tis. € | 19 tis. € | 23 tis. € | 20 tis. € |
| EBITDA marža | 4.1 % | 4.2 % | 9.3 % | 11.5 % | 12 % | 9.2 % |
| Čistý zisk | 4 tis. € | 860 € | 8 tis. € | 11 tis. € | 15 tis. € | 16 tis. € |
| Aktíva spolu | 71 tis. € | 72 tis. € | 78 tis. € | 70 tis. € | 81 tis. € | 77 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavel Szilasi
MH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martina Horváthová
MH
Konateľ
Martina Horváthová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Anna Ondiková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-02-26 | 2023-06-22 |
| Juraj Juhás | Konateľ | 2021-02-26 | 2021-02-17 |
| Ing. Anna Ondiková | Konateľ | 2021-02-17 | 2023-06-07 |
| Ing. Anna Ondiková | Konateľ | 2021-02-17 | 2023-07-17 |
| Miroslav Horváth | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-03-12 | 2021-02-25 |
| Miroslav Horváth | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-07-01 | 2020-03-11 |
| Pavel Szilasi | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-07-01 | 2022-05-19 |
| Juraj Juhás | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-09-23 | 2021-02-25 |
| Miroslav Horváth | Konateľ | 1998-09-23 | 2021-02-17 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Martina Horváthová
Pavel Szilasi
Anna Ondiková
Miroslav Horváth
Juraj Juhás
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PROCORP, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Puškinova 8
Vznik
1998-01-23 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36181285RPO
DIČ
2021375444FS
IČ DPH
SK2021375444 · aktívneFS
NACE
3250 · Výroba lekár.nástrojov
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK2202000000001216091655FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-10-16 | Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach | Zmluva o nájme | 530 € |
| 2015-04-16 | Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach | Zmluva o nájme | 119 € |
| 2025-06-19 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-03-31 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-01-16 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PROCORP, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36181285/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36181285/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36181285", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →