SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 BIOINŠTITÚT s.r.o.
- IČO36180912
- DIČ2020057369
- LEI097900CAKA0000205033
- NACE4727
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Chrastné, SK. Pôsobí v odvetví 4727, 9 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
214k €
↗ +6.5% YoY
EBITDA · 2025
35k €
Čistý zisk · 2025
37k €
Aktíva spolu
91k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
9
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
420 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
95
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 214k € | 35k € | 37k € | 91k € | RUZ závierka |
| 2024 | 201k € | 53k € | 364k € | 409k € | RUZ závierka |
| 2023 | 192k € | 51k € | 39k € | 91k € | RUZ závierka |
| 2022 | 164k € | 33k € | 26k € | 67k € | RUZ závierka |
| 2021 | 144k € | 55k € | 44k € | 94k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 214 tis. € | 201 tis. € | 192 tis. € | 164 tis. € | 144 tis. € | 119 tis. € |
| EBITDA | 35 tis. € | 53 tis. € | 51 tis. € | 33 tis. € | 55 tis. € | 21 tis. € |
| EBITDA marža | 16.4 % | 26.3 % | 26.6 % | 20 % | 38.4 % | 17.4 % |
| Čistý zisk | 37 tis. € | 364 tis. € | 39 tis. € | 26 tis. € | 44 tis. € | -1 tis. € |
| Aktíva spolu | 91 tis. € | 409 tis. € | 91 tis. € | 67 tis. € | 94 tis. € | 40 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Rastislav Turis
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Juliana Turisová
IR
Konateľ
Ing. Rastislav Turis
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| MUDr. Juliana Turisová | Konateľ | 2020-08-06 | — |
| RNDr. Oľga Bodnárová | konateľ | 2020-08-15 | 2020-08-06 |
| Ing. Rastislav Turis | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-08-01 | 2022-05-19 |
| MUDr. Juliana Turisová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-08-01 | 2022-05-19 |
| MUDr. Štefan Bodnár, MPH | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-10-02 | 2020-07-31 |
| RNDr. Oľga Bodnárová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-10-02 | 2020-07-31 |
| RNDr. Oľga Bodnárová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-08-25 | 2009-10-01 |
| MUDr. Štefan Bodnár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-01-19 | 2009-10-01 |
| MUDr. Štefan Bodnár | konateľ | 1998-01-19 | 2005-03-01 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 11 polí.
Obchodné meno
BIOINŠTITÚT s.r.o.RPO
Sídlo
126
Vznik
1998-01-19 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36180912RPO
DIČ
2020057369FS
LEI
097900CAKA0000205033GLEIF
NACE
4727
NUTS región
Košický kraj
Obec
Chrastné
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2026-01-13 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-07-14 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-05-20 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-04-24 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-02-08 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BIOINŠTITÚT s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36180912/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36180912/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36180912", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →