🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Spišská Nová Ves · SK

KISS, spol. s r.o.

IČO36177253DIČ2020033103IČ DPHSK2020033103NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.EST.1997 · 29r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 85/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 85/100
A
85/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2024
-3 720 €
Čistý zisk · 2024
-4 309 €
Aktíva spolu
133k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KISS, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 7k 14k 21k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 -3 720 € -4 309 € 133k € RUZ závierka
2023 19k € 2 161 € -1 225 € 138k € RUZ závierka
2022 13k € 3 847 € -3 991 € 125k € RUZ závierka
2021 15k € 6 347 € -2 368 € 128k € RUZ závierka
2020 15k € 8 740 € 642 € 121k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby19 tis. €13 tis. €15 tis. €15 tis. €15 tis. €
EBITDA-4 tis. €2 tis. €4 tis. €6 tis. €9 tis. €10 tis. €
EBITDA marža11.2 %29.2 %42.6 %58.4 %68.2 %
Čistý zisk-4 tis. €-1 tis. €-4 tis. €-2 tis. €642 €2 tis. €
Aktíva spolu133 tis. €138 tis. €125 tis. €128 tis. €121 tis. €115 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Sergej Špak
Od 2022-05-20
IS
Konateľ
Ing. Sergej Špak
Od 2022-05-20
GK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
GEERT KIERS
Od 2002-05-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Geert Kiers Konateľ 2000-03-23
Ing. Sergej Špak Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-02-21 2022-05-19
Ing. Sergej Špak Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-05-17 2008-02-20
GEERT KIERS Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-06-26 2002-05-16
Ing. Sergej Špak Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-06-26 2002-05-16
Ing. Sergej Špak Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1997-09-23 1998-06-25
Ing. Sergej Špak Konateľ 1997-09-23 2022-05-19
Zdenka Špaková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1997-09-23 1998-06-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
KISS, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Odborárov 49
Vznik
1997-09-23 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36177253RPO
DIČ
2020033103FS
IČ DPH
SK2020033103 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Spišská Nová Ves
Krajina
SK
IBAN
SK6811110000006611499004FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36177253/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36177253/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36177253",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.