SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PEMA, s.r.o.
- IČO36173363
- DIČ2021360132
- NACE5630 · Služby pohostinstiev
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Spišská Nová Ves, SK. Pôsobí v odvetví Služby pohostinstiev, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 87/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
49k €
Zisk 1 357 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
49k €
↗ +19.1% YoY
EBITDA · 2025
2 008 €
Čistý zisk · 2025
1 357 €
Aktíva spolu
6 066 €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
2
Σ 2 000 €
Kredit
A· 87/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
87 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49k € | 2 008 € | 1 357 € | 6 066 € | RUZ závierka |
| 2024 | 41k € | 2 815 € | 770 € | 16k € | RUZ závierka |
| 2023 | 46k € | 488 € | -653 € | 49k € | RUZ závierka |
| 2022 | 48k € | -3 865 € | -5 359 € | 39k € | RUZ závierka |
| 2021 | 27k € | -3 496 € | -3 815 € | 13k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 49 tis. € | 41 tis. € | 46 tis. € | 48 tis. € | 27 tis. € | 7 tis. € |
| EBITDA | 2 tis. € | 3 tis. € | 488 € | -4 tis. € | -3 tis. € | -6 tis. € |
| EBITDA marža | 4.1 % | 6.8 % | 1.1 % | -8 % | -13 % | -85.5 % |
| Čistý zisk | 1 tis. € | 770 € | -653 € | -5 tis. € | -4 tis. € | -6 tis. € |
| Aktíva spolu | 6 tis. € | 16 tis. € | 49 tis. € | 39 tis. € | 13 tis. € | 8 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Vodžák
IP
Konateľ
Ing. Peter Vodžák
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Vodžák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Peter Vodžák | Konateľ | 1997-05-12 | 2022-05-25 |
| Ing. Peter Vodžák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-05-12 | 1998-10-08 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
PEMA, s.r.o.RPO
Sídlo
Duklianska 47/B
Vznik
1997-05-12 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36173363RPO
DIČ
2021360132FS
NACE
5630 · Služby pohostinstiev
NUTS región
Košický kraj
Obec
Spišská Nová Ves
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2013-09-09 | Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves | dohoda o poskytnutí príspevku | 9 861 € |
| 2014-03-28 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves | dohoda o poskytnutí príspevku | 5 140 € |
| 2024-06-13 | Inšpektorát práce Prešov | Dohoda o splátkach | 2 000 € |
| 2022-10-24 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves | Dohoda, NP Prax pre mladých (zamestnávateľ) | 0 € |
| 2020-11-16 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves | dodatok k dohode o poskytnutí príspevku | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PEMA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36173363/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36173363/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36173363", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →