🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Smižany · SK

Herba Drug, s.r.o.

IČO36172944DIČ2020032718IČ DPHSK7120001944NACE2042 · Výroba parfumér.prípr.EST.1997 · 29r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/100NIS2 · Important50–99 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaREGULATED
Important entity
Príloha · mfg-chemicals. Podlieha 24-h hláseniu incidentov + dvojročnému auditu.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
5.25mil. €
↘ -4.5% YoY
EBITDA · 2024
514k €
Čistý zisk · 2024
123k €
Aktíva spolu
3.7mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
3
Σ 706k €
EU projekty
1
Σ 1.02 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 65
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
ImportantKlasifikácia subjektu
Herba Drug, s.r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-chemicals. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 4M 6M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 5.25 mil. € 514k € 123k € 3.7 mil. € RUZ závierka
2023 5.5 mil. € 417k € 131k € 4.07 mil. € RUZ závierka
2022 4.94 mil. € 245k € 2 407 € 2.97 mil. € RUZ závierka
2021 4.41 mil. € 740k € 349k € 3.11 mil. € RUZ závierka
2020 5 mil. € 746k € 266k € 3.19 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby5.25 M €5.50 M €4.94 M €4.41 M €5.00 M €4.20 M €
EBITDA514 tis. €417 tis. €245 tis. €740 tis. €746 tis. €508 tis. €
EBITDA marža9.8 %7.6 %5 %16.8 %14.9 %12.1 %
Čistý zisk123 tis. €131 tis. €2 tis. €349 tis. €266 tis. €45 tis. €
Aktíva spolu3.70 M €4.07 M €2.97 M €3.11 M €3.19 M €2.70 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 706k € celková hodnota 2025-08-15 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-09-28 Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU č.: OPII-MH/DP/2022/9.5-35/CQS8 705k €
2014-01-23 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-111SP-1201/0677/75 470k €
2014-06-19 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 189k €
2015-01-05 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves dohoda o poskytnutí príspevku 42k €
2015-10-12 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves Dodatok k dohode o poskytnutí príspevku 38k €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ivan Milý
Od 2022-09-01
MI
Konateľ
Mgr. Ivan Milý
Od 2019-08-16
IS
Konateľ
Ing. Soňa Milá
Od 2010-08-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ivan Milý Konateľ 1997-04-30
Ing. Ivan Milý Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-04-09 2022-08-31
Ing. Robert Matiaško Konateľ 2004-03-12 2010-08-17
Ing. Robert Matiaško Konateľ 2004-03-12 2010-08-24
Ing. Ivan Milý Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-10-19 2004-04-08
Ing. Soňa Milá Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-10-19 2004-04-08
Ing. Ivan Milý Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1997-04-30 1998-10-18
Ing. Ivan Milý Konateľ 1997-04-30 2004-04-08
Ing. Ivan Milý Konateľ 1997-04-30 2022-05-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ivan Milý
od 2020-12-08
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 12 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Herba Drug, s.r.o.RPO
Sídlo
Mlynská 1335
Vznik
1997-04-30 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36172944RPO
DIČ
2020032718FS
IČ DPH
SK7120001944 · aktívneFS
NACE
2042 · Výroba parfumér.prípr.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Smižany
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36172944/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36172944/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36172944",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.