SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 KORAL, s.r.o.

  • IČO36169641
  • DIČ2020032674
  • IČ DPHSK2020032674
  • NACE7112 · Inžinierske čin,poraden.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Spišská Nová Ves, SK. Pôsobí v odvetví Inžinierske čin,poraden., 5 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
261k €
↘ -5.5% YoY
EBITDA · 2025
14k €
Čistý zisk · 2025
-20k €
Aktíva spolu
240k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
5
Σ 42k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 75
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 382k 764k 1M 2020 2021 2022 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 261k € 14k € -20k € 240k € RUZ závierka
2024 276k € -4 163 € -17k € 286k € RUZ závierka
2022 237k € -16k € -47k € 400k € RUZ závierka
2021 868k € 51k € 20k € 640k € RUZ závierka
2020 1.05 mil. € -27k € -62k € 644k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242022202120202019
Tržby261 tis. €276 tis. €237 tis. €868 tis. €1.05 M €353 tis. €
EBITDA14 tis. €-4 tis. €-16 tis. €51 tis. €-27 tis. €93 tis. €
EBITDA marža5.5 %-1.5 %-6.6 %5.9 %-2.6 %26.4 %
Čistý zisk-20 tis. €-17 tis. €-47 tis. €20 tis. €-62 tis. €47 tis. €
Aktíva spolu240 tis. €286 tis. €400 tis. €640 tis. €644 tis. €395 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jaroslav Bašista
Od 2022-05-12
RJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
RNDr. Jozef Komoň
Od 2022-05-12
RS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
RNDr. Slavomír Daniel
Od 2022-05-12

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
RNDr. Tomáš Grand Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-12
RNDr. Jozef Komoň Konateľ 1997-01-30
RNDr. Slavomír Daniel Konateľ 1997-01-30
RNDr. Tomáš Grand Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-10-20 2022-05-11
RNDr. Jozef Komoň Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-09-26 2022-05-11
Jaroslav Bašista Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-02-16 2022-05-11
RNDr. Jozef Komoň Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-02-16 2018-09-25
RNDr. Slavomír Daniel Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-02-16 2022-05-11
RNDr. Tomáš Grand Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-02-16 2018-10-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jaroslav Bašista
od 2018-03-14
Slavomír Daniel
od 2018-03-14
Tomáš Grand
od 2018-03-14
Jozef Komoň
od 2018-03-14
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
KORAL, s.r.o.RPO
Sídlo
Nad Medzou 1992/2
Vznik
1997-01-30 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36169641RPO
DIČ
2020032674FS
IČ DPH
SK2020032674 · aktívneFS
NACE
7112 · Inžinierske čin,poraden.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Spišská Nová Ves
Krajina
SK
IBAN
SK5711000000002621840220FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv 42k € celková hodnota 2025-06-18 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-06-16 Technická univerzita v Košiciach, Fakulta baníctva, ekológie, riadenia a geotechnológií Zmluva o dielo 25k €
2011-09-15 Národné lesnícke centrum Kúpna zmluva 19k €
2018-06-14 InvEast SK, s.r.o. Zmluva o dielo č. 008/2018-ISK 10k €
2025-06-18 Univerzita Komenského v Bratislave - Prírodovedecká fakulta Dodatok č.1 ku ZMLUVA O DIELO 9 399 €
2020-09-10 Univerzita Komenského v Bratislave - Prírodovedecká fakulta Zmluva o dielo 7 800 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KORAL, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36169641/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36169641/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36169641",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →