SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 BRAINCOM, s.r.o.

  • IČO36057401
  • DIČ2021699471
  • IČ DPHSK2021699471
  • NACE4752 · Mal.so žel.tov,farb,skl.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Nová Baňa, SK. Pôsobí v odvetví Mal.so žel.tov,farb,skl., 7 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit C · 67/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2022
192k €
↘ -20.7% YoY
EBITDA · 2022
526 €
Čistý zisk · 2022
-1 349 €
Aktíva spolu
68k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
7
Σ 14k €
Kredit
C· 67/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne 60 €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 16 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
67 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 85
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 92k 184k 279k 2018 2019 2020 2021 2022
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2022 192k € 526 € -1 349 € 68k € RUZ závierka
2021 242k € 3 478 € 1 603 € 63k € RUZ závierka
2020 183k € 6 154 € 3 904 € 113k € RUZ závierka
2019 213k € 3 772 € 1 522 € 315k € RUZ závierka
2018 254k € 3 831 € 1 240 € 508k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202220212020201920182017
Tržby192 tis. €242 tis. €183 tis. €213 tis. €254 tis. €353 tis. €
EBITDA526 €3 tis. €6 tis. €4 tis. €4 tis. €5 tis. €
EBITDA marža0.3 %1.4 %3.4 %1.8 %1.5 %1.3 %
Čistý zisk-1 tis. €2 tis. €4 tis. €2 tis. €1 tis. €4 tis. €
Aktíva spolu68 tis. €63 tis. €113 tis. €315 tis. €508 tis. €299 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ZM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zuzana Muchová
Od 2025-01-28
IT
Konateľ
Ing. Tibor Dobrotka
Od 2025-01-20
ZM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zuzana Muchová
Od 2014-04-02
Do 2025-01-27

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Zuzana Muchová Konateľ 2014-02-06 2025-01-27
Zuzana Muchová Konateľ 2014-02-06 2025-01-20
Štefan Budinský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-06-16 2014-04-01
Marie Kleinová Konateľ 2002-12-23 2014-02-06
Marie Kleinová Konateľ 2002-12-23 2014-04-01
Ing. Radúz Klačko Konateľ 2002-12-02 2002-12-23
Ing. Radúz Klačko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-12-02 2003-06-15
Štefan Budinský Konateľ 2002-12-02 2014-02-06
Štefan Budinský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-12-02 2003-06-15

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BRAINCOM, s.r.o.RPO
Sídlo
Školská 40
Vznik
2002-12-02 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36057401RPO
DIČ
2021699471FS
IČ DPH
SK2021699471 · aktívneFS
NACE
4752 · Mal.so žel.tov,farb,skl.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Nová Baňa
Krajina
SK
IBAN
SK7502000000003285432053FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
7 zmlúv 14k € celková hodnota 2025-11-11 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2018-07-16 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z. zákona o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zá 6 452 €
2024-03-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR 4 709 €
2021-03-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica Dohoda o poskytnutí príspevku na úhradu prevádzkových nákladov chránenej dielne alebo chráneného pracoviska a na úhradu nákladov na dopravu zamestnancov podľa § 60 ods. 2 zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákno 3 704 €
2019-03-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica Dohoda o poskytnutí príspevku na úhradu prevádzkových nákladov CHD alebo CHP a na úhradu nákladov na dopravu zamestnancov podľa § 60 ods. 2 zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti v rámci NP "PZ občanov so ZP - 3" 3 326 €
2023-05-09 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR 3 209 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BRAINCOM, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36057401/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36057401/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36057401",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →