SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 JOMA SEPO spol. s r.o.
- IČO36056243
- DIČ2020070536
- IČ DPHSK2020070536
- NACE2829 · Výroba ost.všeob.strojov
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Zvolenská Slatina, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.všeob.strojov, 7 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 91/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.04mil. €
↗ +9.8% YoY
EBITDA · 2024
-20k €
Čistý zisk · 2024
-32k €
Aktíva spolu
544k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
7
Σ 123k €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
85
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.04 mil. € | -20k € | -32k € | 544k € | RUZ závierka |
| 2023 | 947k € | 39k € | 15k € | 518k € | RUZ závierka |
| 2022 | 664k € | 52k € | 25k € | 445k € | RUZ závierka |
| 2021 | 650k € | 12k € | -5 949 € | 416k € | RUZ závierka |
| 2020 | 824k € | -29k € | -47k € | 425k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.04 M € | 947 tis. € | 664 tis. € | 650 tis. € | 824 tis. € | 892 tis. € |
| EBITDA | -20 tis. € | 39 tis. € | 52 tis. € | 12 tis. € | -29 tis. € | 141 tis. € |
| EBITDA marža | -1.9 % | 4.1 % | 7.8 % | 1.8 % | -3.5 % | 15.8 % |
| Čistý zisk | -32 tis. € | 15 tis. € | 25 tis. € | -6 tis. € | -47 tis. € | 105 tis. € |
| Aktíva spolu | 544 tis. € | 518 tis. € | 445 tis. € | 416 tis. € | 425 tis. € | 481 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Konateľ
Ing. Jozef Machay
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Machay
IJ
Konateľ
Ing. Jozef Machay
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Jozef Machay | Konateľ | 2002-09-23 | 2022-05-18 |
| Ing. Jozef Machay | Konateľ | 2002-09-23 | 2019-02-22 |
| Jozef Machay | Konateľ | 2002-09-23 | 2011-04-21 |
| Jozef Machay | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-09-23 | 2011-04-21 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Jozef Machay
Mariana Machayová
Jozef Machay
Jozef Machay
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
JOMA SEPO spol. s r.o.RPO
Sídlo
SNP 152/108
Vznik
2002-09-23 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36056243RPO
DIČ
2020070536FS
IČ DPH
SK2020070536 · aktívneFS
NACE
2829 · Výroba ost.všeob.strojov
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Zvolenská Slatina
Krajina
SK
IBAN
SK8411000000002621780467FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-03-16 | Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina | Kúpna zmluva | 99k € |
| 2023-05-26 | Ministerstvo obrany Slovenskej republiky | Kúpna zmluva | 71k € |
| 2021-04-16 | Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok-fakultná nemocnica | Rámcová dohoda | 65k € |
| 2017-09-22 | Domov sociálnych služieb v Giraltovciach | Zmluva o dielo | 27k € |
| 2014-05-26 | Ústav na výkon trestu odňatia slobody Hrnčiarovce nad Parnou | KÚPNA ZMLUVA | 21k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JOMA SEPO spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36056243/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36056243/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36056243", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →