SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 I V K s.r.o.
- IČO36054003
- DIČ2021648761
- IČ DPHSK2021648761
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
885k €
Zisk 99k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
885k €
↘ -3.0% YoY
EBITDA · 2024
226k €
Čistý zisk · 2024
99k €
Aktíva spolu
1.28mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 30k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 885k € | 226k € | 99k € | 1.28 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 912k € | 226k € | 106k € | 1.26 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 739k € | 206k € | 103k € | 1.19 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 417k € | 47k € | -31k € | 1.15 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 331k € | 20k € | -55k € | 816k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 885 tis. € | 912 tis. € | 739 tis. € | 417 tis. € | 331 tis. € | 512 tis. € |
| EBITDA | 226 tis. € | 226 tis. € | 206 tis. € | 47 tis. € | 20 tis. € | 81 tis. € |
| EBITDA marža | 25.5 % | 24.8 % | 27.8 % | 11.2 % | 6.1 % | 15.9 % |
| Čistý zisk | 99 tis. € | 106 tis. € | 103 tis. € | -31 tis. € | -55 tis. € | 3 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.28 M € | 1.26 M € | 1.19 M € | 1.15 M € | 816 tis. € | 770 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Róbert Rigo
IJ
Konateľ
Ing. Ján Butkovský
IR
Konateľ
Ing. Róbert Rigo
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Róbert Rigo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-04-05 | 2021-08-30 |
| JUDr. Juraj Koval | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-07-19 | 2021-08-30 |
| JUDr. Juraj Koval | Konateľ | 2013-06-26 | 2021-08-12 |
| JUDr. Juraj Koval | Konateľ | 2013-06-26 | 2021-08-30 |
| Ing. Róbert Rigo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-12-20 | 2017-04-04 |
| Ing. Ján Butkovský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-06-29 | 2008-12-19 |
| Ing. Viera Kovalová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-06-29 | 2013-07-18 |
| Ing. Ján Butkovský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-02-27 | 2004-06-28 |
| Ing. Ján Butkovský | Konateľ | 2004-01-26 | 2011-11-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
I V K s.r.o.RPO
Sídlo
Cikkerova 5
Vznik
2002-04-23 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36054003RPO
DIČ
2021648761FS
IČ DPH
SK2021648761 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
Web
IBAN
SK1009000000005190506004FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-04-08 | Európsky olympijský festival mládeže Banská Bystrica 2022, n.o. v anglickom jazyku: European Youth Olympic Festival Banská Bystrica 2022, n.o. | Zmluva o rezervácii a prenájme ubytovania | 30k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
I V K s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36054003/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36054003/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36054003", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →